Wpis z mikrobloga

kupilam navitel r600 ale nie bardzowiem jak karte sd wlozyc. Mam mikro sd samsung 128gb i za duzy adapter. Czy do tej kamerki sie sama taka karte microsd wklada? Bo boje sie ze jak ja wbije to juz jej nie wyciagne, dziwnie to wyglada #motoryzacja
  • 25
@ZmianaZycia: Jak ma napisane microSD to samą kartę wtedy wkładasz. Zresztą będzie widać po rozmiarze otworu, bo przeskoki pomiędzy rozmiarami kart SD są bardzo duże i nie da się pomylić.
Zwróć tylko uwagę na piny (żeby włożyć kartę we właściwej pozycji). Czasami jest to narysowane, a niezawodnym trickiem jest zaświecenie latarką do środka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Testobiron: Obejrzałem kilka filmików i opisów i wygląda na to, że samo microSD.
Zazwyczaj te sloty tak działają, że karta wchodzi na takie kliknięcie. Wciskasz i ona kawałeczek się cofa i zostaje. Potem żeby wyjąć to ją wciskasz lekko paznokciem i wysuwa się kawałeczek na sprężynce by było za co chwycić.
@ZmianaZycia: Masz w menu ustawienie "G sensor" odpowiadający za zapisanie nagrania awaryjnego w razie wykrycia wstrząsu. Zależy od kamerki, ale ten czujnik często potrafi łapać jakieś głupoty typu mocniejsze wyboje itp.
Zgrywasz wyjmując kartę albo podpinając kamerkę przez USB do kompa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZmianaZycia: wydaje mi sie ze jak jest huk albo cos to zabezpiecza aczkolwiem nie pamietam. Wiem ze jak wejdziesz w filmy na kamerce i klikniesz na ktorys to on sie zabezpieczy i kamera go nigdy nie usunie. Kamere mozesz bezposrednio podlaczyc do komputera przy pomocy kabla :)