Wpis z mikrobloga

@goferek: Zgaduję, że w przeciwną stronę jest korek. W tej sytuacji kierowcy jadący na wprost będą na pomarańczowym wjeżdżać nie zostawiając autobusowi miejsca. Albo wjedzie tak, albo w ogóle nie ruszy ze skrzyżowania...


@Drmscp: czyli łamie prawo i blokuje ruch, żeby inni nie łamali prawa i nie blokowali ruchu? ()
@goferek: Może warto dodać jak to wygląda od strony kierowcy tego autobusu ? Wyjazd z Puszkarskiej w lewo ? To odrazu za skrzyżowaniem ma wjazd na zatoke przystankową, wystarczy że obok stało auto które było zasłonięte przez drugie auto i skąd kierowca busa ma to wiedzieć ?

wrzucam od siebie, jakby sie ktoś zastanawiał czemu tramwaje sobie jezdzą jak chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz piekuo - @goferek: Może warto dodać jak to wygląda od strony kierowcy tego autobusu ?...
źródło: comment_XCZ7AeRNY6eu62YpdqVztEH351o8zoAy.jpg
@piekuo: co 2 dzień spotykam się z jakimś gościem w tramwaju, który blokuje przejazd dla aut na placu inwalidów (cały cykl świateł bo nie może zjechać dzban). W każdy dzień kierowca autobusu blokuje ludzi wyjeżdżających z Barskiej na rondo grunwaldzkie mimo, że przed sobą ma auta i czerwone światło, wystarczy przepuścić kilka aut (skręcających w lewo), które od razu mogą swobodnie wyjechać i nic na tym nie straci. Dlatego nigdy nie
co 2 dzień spotykam się z jakimś gościem w tramwaju, który blokuje przejazd dla aut na placu inwalidów (cały cykl świateł bo nie może zjechać dzban).


@bartez_94: spoko, kiedyś mi sie nudziło i stałem sobie pod muzeum narodowym czekając na czysty przejazd przez całe skrzyżowanie.
5 minut stałem i mi sie znudziło bo za bardzo szanuje swoją przerwe.

Fota sprzed paru dni, 10 razy przejezdzałem przez to skrzyżowanie - 8 razy
Pobierz piekuo - > co 2 dzień spotykam się z jakimś gościem w tramwaju, który blokuje przejaz...
źródło: comment_3c6YKt6N2313vrRD3mcV0gNUHFDyJpuZ.jpg
@bartez_94: własnie dlatego czekam na ten piękny dzień kiedy będe stał na rondzie grzegórzeckim i przez 30 minut na niego nie wjade bo na środku będzie stał inny tramwaj ʕʔ ale to będzie cudowny dzień