Wpis z mikrobloga

@spike200: To jest egzemplarz demo. Nie maja ci prawa tego sprzedawać bez wyraźnej informacji. Sklepy dostają takie konsole żeby robić na nich właśnie demonstracje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RitmoXL: @Uncy: No możliwe, ale konsola działa, wszystko śmiga, taniej niż w internecie, wszystko cacy jest. Nie zwracam tego, bo po prostu działa i taniej nie będzie. A do tego zawsze to jakiś unikat. Sama konsola wygląda na całkowicie sprawną, elementy na nieużywane, wszystko fabrycznie pozaklejane i poskładane. Nie widzę powodu do zwrotu, brak minecrafta i sea of thevies kompletnie mi nie przeszkadza, ba, mam to i tak za darmo
@spike200 Nie napisałem nic o zawracanie. Kolega pisał wyżej. Jeśli jest ok to ok. To są zwykle te same urządzenia czasem trochę inny soft preinstalowany mają. Ciszę się, że zakup udany!
@jmuhha: Bardzo. Miałem ps4 (sic!), z radością się tego pozbyłem, ograłem gdzieś tam w międzyczasie swircha i 3ds jeszcze. Jeśli masz mało czasu na granie i lubisz wygodę, to po switch.

Jesli lubisz dłużej pograć i tylko na TV, to ten Xbox to szal. Teraz jeszcze jakiś Xbox pass ultimate za 4zl. W cenie masz kupę gier i zniżki. Nie wiem czy wydałem 200zl i mam RDR2 ultimate (o wartości 400zl),
@RitmoXL: Pewnie przypadkowo cię zawołałem, sorry.

Faktycznie podczas pierwszej konfiguracji widziałem przez chwilę "konfigurowanie zestawu deweloperskiego". Nie wiem czy tak jest na każdym Xboxie. W każdym razie wszystko działa, konsola chodzi spoko, gierki wydają się działać dobrze, konsola chodzi szybko i ma wszystkie opcje.

Po konfiguracji konsola była pusta. Tzn. podstawowe apki tylko, nic specjalnego demonstracyjnego nie zanotowałem.