Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Faza na zwierzenia z wykopem. Mam kotke syberyjska ktora jest moim pierwszym zwierzakiem w życiu (lvl29). Mieszkam w bloku i widzę (a przynajmniej tak mi sie wydaje) że kot potrzebuje wyjsc na łono natury bo wrodzony charakter sprawia że teskni za tajga. No i biore ja co pare dni na spacer. Jedziemy w krzaki za miasto, biore ja na smycz i sobie z nia chodze. Wsadzam ja na małe drzewa skąd obserwuje wszystko dookoła. Czesto jest wystraszona ale wydaje mi sie ze jest to strach/podniecenie/ciekawość. Chciałbym ja nauczyć zeby chodzila na smyczy jak pies a nie tylko w obrebie kilku metrow kwadratowych. Kotka ma dwa lata. Czy to jest mozliwe nauczyć tak kota? Ktoś ma w tym praktyke? No i druga sprawa ze ludzie jak widza mnie z kotem na smyczy to patrza jak na pojeba, a jak im o tym mowie to ich mina też na to wskazuje. No i drugie pytanie, czy jestem pojebany i odwalam cyrk niepotrzebnie?
  #koty #pytanie #zwierzaczki
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)

 • avatar

  Mirki, zauważyłem coś dziwnego na swoim prześcieradle, które zdejmowałem z suszarki. Wcześniej prześcieradło było z 3 tygodnie na łóżku, 3 dni temu prane.
  Kształtem to przypomina jaja jakiegoś owada lub mini chipy. Jest mega twarde i ciężko wyciągnąć to pojedyncze coś. Twardością przypomina plastik.
  Co to jest? Rośnie mi pod łóżkiem predator czy może służby się mną zainteresowały(╥﹏╥)
  #cotokurwajest #kiciochpyta #pomocy #owady #dom #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (32)