Wpis z mikrobloga

Super aparat, super cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5 oczek, główne 108MP z OIS i 50x ZOOM
▶️Xiaomi Mi Note 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 437.85$ (1720zł)

Xiaomi Mi Note 10 6/128GB

437.85$ - najnizsza cena w historii
▶️ Kod (trzy kolory): GBXMNT10BF
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Xiaomi Mi Note 10 to przede wszystkim aparat.

⏩ Telefon w rankingu DxOMark, (specjalizujacym się w testowaniu mobilnej fotografii) otrzymał najwyższy wynik i zajął pierwszą pozycję (identyczny wynik jaki ma Huawei Mate 30 Pro). *Testowano wersję Premium Edition, która minimalnie różni się od modelu z oferty (ma 8 soczewek głównego aparatu, a ten ma 7). Zawsze z dystansem podchodzę do takich rankingów, ale jest on miarodajny. Do tej pory najlepszy był Mate 30 Pro i chyba nikt nie powie, że flagowiec Huawei ma słaby aparat

⏩Główny, podstawowy aparat będzie zdolny do robienia zdjęć o rozdzielczości wynoszącej aż 108MP❗I ma optyczną stabilizację.
Oprócz tego znajdziemy 12-megapikselowy aparat do zdjęć portretowych, oczko dedykowane do zdjęć makro (zdjęcia z zaledwie 1.5 cm), 20-megapikselowy aparat szerokokątny. Będzie też teleobiektyw (również z OIS), który umożliwi nam 5-krotny zoom optyczny, 10-krotny hybrydowy oraz aż 50-krotny cyfrowy!

⏩Jest jeszcze jedna ważna kwestia, która będzie wyróżniała Mi Note 10, mianowicie wielka bateria o pojemności aż 5260 mAh! Plus szybkie ładowanie 30W.

Do tego bardzo dobre inne parametry:
▶️ świetny Snapdragon 730G
▶️ 6GBpamięci RAM
▶️ 128GB pamięci na dane
▶️ zakrzywiony ekran 6.47 cala z niewielkim notchem
▶️ czytnik linii papilarnych w ekranie
▶️ kamera do selfie 32MPGearBest chwali się, że jako jedyny sklep ma Mi Note 10 na stanie, magazyn pęka w szwach i telefony są od razu wysyłane.

#gearbest #xiaomi #minote10 #sebeksspoleca

Pobierz
źródło: comment_1u7wV0eA7Q9aJicwQEGXkAaw6uUrQ33Z.jpg
  • 13
@swiatus85 z Polski? czyli z naszych sklepów? Raczej najlepszy będzie Redmi Note 8 4/64GB. Kupisz do 700zl. Z chińskich sklepów z dostawa z Europy słabo bardzo teraz. Z Chin natomiast w tej kwocie jest większy wybór. Z dostawą bez VAT. Ale te 3tyg trzeba czekać.
@swiatus85: z magazynów EU z GearBest ani Banggood nie ma żadnego z nich.
Najlepszy z nich to oczywiście RN8 Pro, najlepsza wydajność, też bateria, 6GB RAM, NFC. Choć są pewne obawy o procesor, czyli Mediatek.
Natomiast pozostałe dwa : RN8 i RN8t to te same telefony, rozniace się tylko jednym szczegółem - RN8t ma NFC. Są dobre, dobra wydajnośc i bateria.
Kwestia co jest dla Ciebie najważniejsze. Wydajność, bateria, czy grasz
@swiatus85: jak nie korzysta jakoś bardzo intensywnie, to można też rozważyć tanszy Redmi 8 4/64. Troszkę słabszy procesor (ale niezły), wielka bateria i dobry aparat. No ale Note 8 lepszy.