Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: nie chce nikogo bronić ale uważam że Chajzer tu ma rację. Robiąc żarty z ataku paniki postąpił niewłaściwie (imo. Nie miał na celu wyśmiewać osoby z atakami paniki) ale to co ludzie mu robią w ten sposób jest wiele razy gorsze. Nawet nie wiecie jak coś takiego może wpłynąć na psychikę człowieka. Dodam że sam cierpię na ataki paniki i w życiu nie odgrywałbym się w taki sposób. To jest
@Drug_Research: Nikt nie kwestionuje tego że takie wpisy są złe niezależnie od okoliczności, ale one nie mają nic wspólnego z hejtem na Chajzera, jemu dostaje się tylko i wyłącznie dlatego że zachowuje się jak dzban a potem pozuje na ofiare, na ewentualne "przeprosiny" stać go dopiero jak już wie że sprawa zabrnęła za daleko i nie ma wyjścia.
@dudi-dudi: Pięknie młody kajzer was rozegrał i użył karty pułapki „martwy syn” - nie miałby nawet jak gdybyście podeszli do tego pragmatycznie, bo wyłożył się, jak na dłoni ze swoim beznadziejnym zachowaniem w programie.

Oczywiście wykopki musiały pokazać piękną hipokryzję i w ramach „moralnej kampanii” (dajcie spokój - wiadomo, że większość z was miała w dupie urażenie ludzi cierpiących na PTSD - chodziło, aby dojechać kajzera) postanowiły skupić się na obrażaniu
@postacie: No te świry, o których piszesz to właśnie głównie wykopki. I tych komentarzy było o wiele więcej niż insynuujesz.

Nie wiem czego nie rozumiesz - 1 dnia afery nim wylało się szambo z jego synem, a krytyka była konstruktywna - kajzer nie nadążał z usuwaniem niewygodnych komentarzy i był pod presją.

Moralizowanie z mojej strony? Czy przeczytałeś mój komentarz ze zrozumieniem? Zamiast spowodować, że usunęliby go chociaż z DDTVN lub
@obserwator_ryb: Czyli uwazasz ze za glupi, nieudany zart, nalezy totalnie zrujnowac czlowiekowi psychike, co moze doprowadzic do strasznych rzeczy? Chajzer oczywiscie powinien za to odpowiedziec i publicznie w telewizji przeprosic za to co zrobil ale to nie znaczy ze to co ludzie mu robia jest wlasciwe.