Wpis z mikrobloga

Jaki samochód w okolicach 10 tysięcy? Chciałbym coś lekko mocniejszego niż typowe auto do miasta bo czasem na jakieś krótsze trasy też będzie, czyli chociaż te 100 koni XD

najlepiej w gazie

#samochody #motoryzacja
  • 29
@Akke: Bo e36 jest już na tyle stare że nie można na nim polegać. Nawet przy prostych naprawach pojawiają się problemy zastanej śruby itd.

E46 kosztuje 8-20k i jest znasznie bardziej cywilizowane.

Oba pozwalają #!$%@?ć i pokręcić bączki. Porównując moje e36 do peugeota którego kupiłem matce za 10k to komfort jest nieporównywalny.
@Akke: to się chociarz nauczysz porządnie jeździć, jak Cię wypier*i pare razy na zakręcie to nabierzesz pokory :) żadne punto albo inne seicento nie nauczycie cie tego co stara dobra niemiecka kwa z napędem na tył bez żadnych zbędnych asr esp i innych bezdet dla piz**czek ;)
@idecoszjescwezwezwez: R6 kosztują ponad 10k.

No przecież żartowałem z tym BMW, nie chce czegoś takiego, wolałbym coś bardziej normalnego


@Akke: Ja tam kupiłem sobie e36 na pierwsze auto i jeszcze żyję :) Po pierwszym bączku nauczyłem się pokory. Jeśli masz dobre opony i go nie ciśniesz mocno to nie masz się czego bać, a komfort jest zajebisty w porównaniu do golfów i innych hatchbacków
@Pangia: krotkie trasy mam na mysli jakies 200-300km w jedna strone, chcialbym weekendami po podróżować sobie po polsce, czasem cos po miescie pojezdzic