Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:00:01, Poniedziałek, 09 grudnia 2019. Imieniny: Wiesława, Leokadii, Joanny. Słońce podniesie się dziś o 07:54. Świecić będzie 7 godzin i 28 minut, w zenicie znajdzie się o 11:39 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:23. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

  • 28
@micke: @FKSSM: @wyinwidualizowany: @Formbi: @Sikorka2017: @Rudalke: @unizony_czlonek: @wynalazek_one: @Daro82: @Stalowa_Figura: @jezus_cameltoe: @Beer_Is_Good_For_You: @Pelit: @bolorollo: @Dziesion: @algus: @Wejszlo: @Pjotsze: @buczubuczu:
Dzień dobry, dzień dobry. Wracam z krainy umarłych. Wczorajszy dzień był ciężkim dniem, ale co się dziwić, sądziłem że pykło 0,5 l na łebka, a się okazało, że troszkę więcej ( ͡º ͜
@micke
@wyinwidualizowany
@Sikorka2017
@Rudalke
@unizony_czlonek
@wynalazek_one
@bolorollo
I reszta o której zapomniałem( ) dobry dzień, pogoda bezwietrzna aż chce się iść na spacer ale to jak się z pracy wróci( ͡º ͜ʖ͡º) a dziś masakra o 9 miała być nowa maszyna, lecz czekają na transport 300 KM muszą pokonać. Już widzę jak siedzę w pracy dłużej niż 16 lub 18 ¯_(ツ)_/¯
@micke: @FKSSM: @wyinwidualizowany: @Formbi: @Sikorka2017: @Rudalke: @unizony_czlonek: @wynalazek_one: @Daro82: @Stalowa_Figura: @jezus_cameltoe: @Beer_Is_Good_For_You: @Pelit: @bolorollo: @Dziesion: @algus: @Wejszlo: @buczubuczu @LeIndianer: @Dziesion: @TomTailor100 Witajcie! Mam nadzieję, że wszystkich zawołałem ;-)

@TomTailor100: A na dobry start tygodnia, jedni z zapomnianych klasyków heavy metalu. Enjoy!
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu
@bolorollo @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @LeIndianer: @Pjotsze: @Dziesion: @bolorollo: @wynalazek_one: @Pelit: @Beer_Is_Good_For_You: @jezus_cameltoe: @Daro82: @Stalowa_Figura:

Dobry dzień wszystkim! Czy mi się wydaje czy zrobiła się nas tutaj spora grupa? jeszcze do niedawna byłam w stanie z pamięci wszystkich wpisać i tak robiłam, a