Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skladam publiczny apel, aby uzytkownik @hellbike zrobil #pokazmorde !!

Dla ludzi ktorzy nie wiedza o co chodzi prosze o zapoznanie sie z jego wpisami z tagu #przegryw gdzie sugeruje nam ze jest przecietny z wygladu i wzrostu, mieszka w piwnicy, a mimo to ma 3 razy w tygodniu nowa kobiete ok 8/10 a czesto tez 9 i 10/10. Niby taki koles jest w stanie na ulicy w #poznan i #warszawa poderwac latwo kobiete. Proponuje im wino u siebie i niemal kazda sie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uzywa tez #tinder i tez mu wychodzi z tym samym tekstem.

Plusujemy zeby go zachecic !!!

W zalaczniku film z internetu jak to wyglada w praktyce i jak reaguje 99 procent kobiet na calkiem przystojnego goscia krory probuje na ulicy. Same porazki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Skladam publiczny apel, aby uzytkow...
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania nie jestem przeciętny z wyglądu ( ͡º ͜ʖ͡º) wyglądam dobrze, ale zdecydowanie nie jestem chadem, takie 7/10 z twarzy, chociaż jak już wspominałem, moja uroda odbiega od powszechnego kanonu piękna, i niektórym laskom podoba się bardzo mocno, ale jak pójdę do typowego gówno klubu dla plebsu xD to żadna nawet na mnie nie spojrzy. A fotę mogę wysłać na priv, nie mam ochoty wrzucać jej na
@AnonimoweMirkoWyznania: Taka sytuacja jak na filmiku jest nie do osiągnięcia np. dla manleta z brzydką mordą. Będą takiego traktować jako creepy kolesia od którego trzeba się szybko odczepić, bo jeszcze ktoś zobaczy, że takie coś śmiało śmieć ją podrywać.
Tak czy inaczej moim zdaniem troll ( ͡º ͜ʖ͡º)


@brakpomyslu: skuteczność 98% na ONS na pierwszej randce to jeszcze większy troll niż te podejścia na ulicy

Będą takiego traktować jako creepy kolesia


@rimimis: niestety, przystojny facet poderwie wszędzie, średniak musi wyczekać dobrą okazję, ale przy tzw. "cold approach" szanse to może 2% na sukces
WolnyJegomość: Przecież on już zrobił #pokazmorde i wkleił dwa zdjęcia, jedno z "przed transformacji" i drugie bardziej aktualne, które można znaleźć w wątku wiadomości na które odpowiadał opowiadając o swojej zajebistości.

Koleś jest fotografem, więc w teorii ma dostęp do pięknych kobiet, tyle, że wg. mnie wygląda na 4/10. Faktycznie taka osoba istnieje na facebooku i ma swoją stronę internetową. Reszta, przypuszczam jest tak samo wiarygodna jak to, że zalicza na
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - WolnyJegomość: Przecież on już zrobił #pokazmorde i wkleił d...
źródło: comment_tOlENofflOGplmJGqinqHo5cC8DOgHmK.jpg