Wpis z mikrobloga

Krótki wpis z gatunku #nieanonimowemirkowyznania. Miesiąc temu dostałam bana od moderacji za wrzucenie pięciu kolejnych znalezisk dotyczących nowych sędziów #tklive. Uprzedzając komentarze: nikogo do nich nie wołałam, tagi były w porządku. Moderacji po prostu nie spodobało się to, że były to wypowiedzi archiwalne polskich polityków - a raczej to, że było ich za wiele w krótkim odstępie czasu. Okej, nie ma sprawy, przebolałam. Moim celem w tym serwisie jest nie tylko dostosowanie się do wykładni regulaminu, ale też do jego ducha, by nie stwarzac problemów. Pozdrowienia dla @Moderacja.

Piszę w innej sprawie. Tuż po banie dostałam wiele miłych wiadomości na mirko i na priv, głównie od ludzi, którym podobają się moje znaleziska dotyczące #dyskryminacjamezczyzn. Wielkie dzięki! Niestety, otrzymałam prawie tyle samo wiadomości czysto hejterskich. Ludzie świętujący mojego bana na mirko (okej, nie przeszkadza mi to), ale też wypisujący o mnie rozmaite brednie, co już trochę mnie boli. Niektórzy z tych hejterów są aktywni do dziś.

Weźmy takiego @Arcyksienciuniu. Gość zakopuje dosłownie wszystko, co wrzucam. A ci, którzy mnie śledzą, wiedzą, że mam dość szeroką tematykę. Nie ma takiej opcji, żeby zakopywał z innego powodu niż to, że to właśnie ja jestem autorką znalezisk. Jak to jest, że jak grupy bałwanów organizują się w celu zakopywania znalezisk o konkretnej treści, to jest to karane banami, a jak robi to ten pojedynczy bałwan, to jest to dozwolone? Tylko żebyśmy się rozumieli - mnie to naprawdę nie przeszkadza, niech zakopuje ile wlezie, ale to on mnie oskarża o manipulacje, a przecież te zakopy to jest czysta manipulacja.

Albo taki @Eskeel. Typ ubzdurał sobie, że mam multikonto i od tej pory postawił sobie za punkt honoru nie dawać mi o tym zapomnieć. Taguje mnie we wpisach na mirko i komentuje moje znaleziska. Oczywiście przy okazji je zakopując. Jaki to ma cel? Jestem przekonana, że przy okazji zgłosił swoje spiskowe teorie dziejów do moderacji, a zatem może niech oni to ocenią, a Ty możesz dać mi spokój? I znowu, żebyśmy się dobrze zrozumieli: chcesz to mnie taguj, tylko nie szkoda Ci życia?

Oczywiście hejterów jest więcej, tutaj tylko dwa przykłady z ostatnich dni. Nie moglibyście się przywalić do kogoś, kto odpowiada za rzeczywiste manipulacje? Nie wiem, może na dobry początek zacznijcie hejtować @tvp_info.

#pdk
@darpomorza
  • 17
@darpomorza: Ciebie interesuje robienie gówno afery i to najlepiej politycznej i ta twoja odpowiedź

Odpuść tutaj ważą się losy polski


Tak od znaleziska na wykopie zależy sytuacja gospodarcza XD
#!$%@?ąc od polityki, te twoje mistyczne dzieje to nie ja zgłaszałem bo się kurde nie znam na tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nie odpuszczę znaczy tyle, że jeśli ty wylecisz na AMEN z wykopu to ja robię