Wpis z mikrobloga

Tylko 439.99$ (1692zł) za Xiaomi Mi Note 10 z Polski
▶️5 oczek, główne 108MP z OIS i 50x ZOOM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super aparat, super cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostawa ze Słubic.

Xiaomi Mi Note 10 z Polski

439.99$
▶️ KOD: GBXMNTFR02
Dostawa z Polski (FAST08) kurier za darmo

Xiaomi Mi Note 10 to przede wszystkim aparat. I to jaki. Znajomy ma ten telefon i aparat daje na prawdę radę. Doszły też aktualizacje, które wprowadzają poprawki. Zdjęcia 108MP szybciej się przetwarzaja. Robi się coraz lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⏩ Telefon w rankingu DxOMark, (specjalizujacym się w testowaniu mobilnej fotografii) otrzymał najwyższy wynik i zajął pierwszą pozycję (identyczny wynik jaki ma Huawei Mate 30 Pro). *Testowano wersję Premium Edition, która minimalnie różni się od modelu z wpisu (ma 8 soczewek głównego aparatu, a ten ma 7). Zawsze z dystansem podchodzę do takich rankingów, ale jest on miarodajny.

⏩Główny, podstawowy aparat będzie zdolny do robienia zdjęć o rozdzielczości wynoszącej aż 108MP❗I ma optyczną stabilizację
Oprócz tego znajdziemy 12-megapikselowy aparat do zdjęć portretowych, oczko dedykowane do zdjęć makro (zdjęcia z zaledwie 1.5 cm), 20-megapikselowy aparat szerokokątny. Będzie też teleobiektyw (również z OIS), który umożliwi nam 5-krotny zoom optyczny, 10-krotny hybrydowy oraz aż 50-krotny cyfrowy!

⏩Jest jeszcze jedna ważna kwestia, która będzie wyróżniała Mi Note 10, mianowicie wielka bateria o pojemności aż 5260 mAh! Plus szybkie ładowanie 30W.

Do tego bardzo dobre inne parametry:
▶️ świetny Snapdragon 730G
▶️ 6GBpamięci RAM
▶️ 128GB pamięci na dane
▶️ zakrzywiony ekran 6.47 cala z niewielkim notchem
▶️ czytnik linii papilarnych w ekranie
▶️ kamera do selfie 32MP

#gearbest #xiaomi #minote10 #sebeksspoleca

Pobierz
źródło: comment_CYQ7ptDFpoMeBdFWXQ2JJp2OJQtzfOUW.jpg
  • 7
@epic_25 przy foto 108MP jest lekka przycinka przy przetwarzaniu i zapisywaniu zdjęcia. Ale po aktualizacji jest już znacznie krótsza. Poprawiają softem. Sam system chodzi płynnie. Mam ten procesor w mi9t i jest bardzo szybki.