Wpis z mikrobloga

Moje postanowienia na 2019:

- przeprowadzić się do Warszawy (AirBNB już zarezerwowane);
- znaleźć coworking / biuro i cofnąć jebla, którego dostałem od #!$%@? w piwnicy;
- znaleźć partnerkę i wznowić treningi / taniec towarzyski (spotkanie umówione);
- znaleźć fajnego trenera personalnego;
- przez co najmniej 1 pełen tydzień #!$%@?ć zbilansowane 3500 kcal;
- co najmniej 1 raz spotkać się socjalnie z normikami;
- znaleźć kogoś, kto będzie chciał ze mną przerobić materiał książki Group Theory in a Nutshell for Physicists.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • 18
taniec towarzyski (spotkanie umówione);

- znaleźć fajnego trenera personalnego;


@kajak98: skreśl te dwa punkty chociaż. Taniec jest dla beciaków a trener świadczy o niezaradności, w 15 minut całą wiedzę kulturystyczną ogarniesz za free w necie. W skrócie, robisz masę jesz za duzo, chudniesz jesz za malo. Cwiczenia se na youtube zobacz. Idziesz w kierunku bycia przegrywem.
@pszemczyslaw: w sumie nie ma co sie oszukiwać większość idących na kurs idzie tam w celach matrymonialnych, oskarki po prostu bujają się w klubach nie musząc tracić czasu na jakieś wieczorowe szkółki salsy, której i tak z nikim nie zatańczysz poza szkołą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piachu: Ale ja od pół roku mieszkam wyłącznie w różnych AirBNB. Do Warszawy biorę cały swój dobytek. Nie możesz przeciwko mnie obracać tego, że sobie tak życie skonstruowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pszemczyslaw:

taniec towarzyski (spotkanie umówione);- znaleźć fajnego trenera personalnego;


@kajak98: skreśl te dwa punkty chociaż. Taniec jest dla beciaków a trener świadczy o niezaradności, w 15 minut całą wiedzę kulturystyczną ogarniesz za free w necie. W skrócie, robisz masę jesz za duzo, chudniesz jesz za malo. Cwiczenia se na youtube zobacz. Idziesz w kierunku bycia przegrywem.

I piszesz to do mnie Mirasie ponieważ..?? ( ͡º ͜ʖ͡º
Prawie wszystkie już zrealizowane, więc dodaję:
- zaklepać apkę na Apple Watcha, którą planowałem i wysłać do zatwierdzenia (lub zweryfikować, że jest ona technicznie niewykonalna)
- każdego dnia planować taski na następny dzień
- zero Wykop i przeglądania gównostron i newsów przed wykonaniem tasków na dzień
- laptop nie opuszcza biura
- zero internetu poza biurem (wyjątek: ogarnianie kwestii logistycznych)

Elo.