Wpis z mikrobloga

Który rekord jest według Was najtrudniejszy do pobicia? :D

Ryan Giggs strzelający ponad 100 bramek bez choćby jednego hattricka.

Sergio Ramos zbierający 26 żółtych kartek w 38 meczach.

Tottenham niewygrywający ligi od 58 lat.

Lionel Messi strzelający 91 bramek w jednym roku.

Kanu Nwankwo, grający w 6 różnych turniejach, niestrzelający ani jednego gola.

Lewandowski strzelający 5 bramek w 9 minut.

Lingard nienotujący ani jednego strzału w światło bramki w 25 meczach.

Liverpool zdobywający 97 punktów bez wygrania ligi.

Zlatan Ibrahimovic i Cristiano Ronaldo strzelający gole w każdej minucie meczu piłki nożnej podczas swojej kariery.

Sadio Mane zdobywający hattricka w 2 minuty.

Real Madryt wygrywa 3 kolejne trofea UCL.

Harry Kane strzelający ponad 150 bramek, nie zdobywający żadnego trofeum.

Phillip Lahm nieukarany ani jedną czerwoną kartką przez całą karierę.

Aaron Svesve grający przez całe 90 minut meczu bez kontaktu z futbolówką


#pilkanozna #ciekawostki
  • 9
@arturro94 wszyscy to kopiuja. Dodatkowo brakuje punktu o tym, że Zidane nigdy nie został złapany na spalonym. Tylko, że Sweswe był obrońca a nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tego, że nie dotknal piłki. Wydaje się, że to fejk.
Aaron Svesve grający przez całe 90 minut meczu bez kontaktu z futbolówką


@arturro94: to chyba jakiś fejk. Po wpisaniu w google wyświetla mi się jedynie Thomas Svesve (albo Sweswe), a w proponowanych fraza: "oliver giroud played 90 minutes without touching the ball".
I w obu przypadkach nie znalazłem, w jakich meczach mieliby tego dokonać ¯\_(ツ)_/¯
@NiemieckiArbiter w orginalnych informacjach podawali Tomasa Sweswe, obrońcę Kaiser Chiefs z RPA. Jednak nigdzie nie znalazłem potwierdzenia w jakim meczu niby nie dotknął piłki. Wydaje się to absolutnie niemożliwe jeśli nie był bramkarzem a był środkowym obronca
@przystojnykawaler: prędzej czy później ktoś wygra 3 kolejne ucl i prędzej czy później znajdzie się nowy Messi. Bardziej nierealny do pobicia jest hat trick Manę ze względu na fizyczne ograniczanie. Strzelenie bramki + celebracja + rozpoczęcie i tak 3 razy jest prawie niemożliwe szybciej. Jeśli ten rekord zostanie pobity to o jakieś sekundy.