Wpis z mikrobloga

Obejrzałem Rise of Skywalker i jestem w miarę zadowolony.

A po komentarzach pod tym tagiem mam wrażenie, że ludzie nie mają pojęcia o filmach z serii SW.
To wyglada jakby opierali swoją wiedzę o uniwersum z gier, a nie filmów które mają momentami skrajnie odmienny od gier charakter.
#starwars
  • 13
@GordonL: od kiedy teleportacja przedmiotów to coś normalnego, albo śmierć z powodu telepatii, sztylet który ma na sobie info o wayfinderze i pasuje idealnie do wraku gwiazdy śmierci, Lando wyglądający jak alfons, banda kultystów/lojalistów którzy stoją na trybunach i nic nie robią xd
od kiedy teleportacja przedmiotów to coś normalnego,


@Trajforce: Duchy zmarłych - ok. Klonowanie ludzi - ok. TELEPORTACJA PRZEDMIOTÓW - CO TO MA BYĆ!?!!?!?!?!?!

xDDD

śmierć z powodu telepatii


@Trajforce: Śmierć z powodu nadużycia Mocy. Było w Last jedi.

sztylet który ma na sobie info o wayfinderze i pasuje idealnie do wraku gwiazdy śmierci,


@Trajforce: No i...? W serii, która oparta jest o magiczną moc to akurat nic dziwnego.

banda
@GordonL
@Trajforce teleportacja przedmiotu jest związana z więzią między Kylo i Rey, w trakcie 8 i 9 widać rozwój tej więzi (na początku Snoke niby łączył ich umysły, teraz widać że Kylo sam wyczuwa i wywołuje rozmowę z Rey), w trakcie filmu zresztą jest powiedziane że jeśli chodzi o moc to są jednością, co dodatkowo podkreślone jest przez gest jaki wykonuje Rey przekazując Kylo miecz (Kylo wykonuje taki sam)
@Zajcu94: Jeśli 94 to twój rocznik to wiedz, że czytałem expanded universe, gdy jeszcze siusiałeś w majtki.

Co do teleportacji miecza - odbyła się tak samo jak teleportacja koralików, dzięki połączeniu Mocą Kylo i Rey.
Plucie się o to jest dowodem małostkowości.

W filmie były kiepskie elementy, ale akurat nie te.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GordonL: Ok, boomer. Co ma do rzeczy mój wiek i kiedy czytałeś EU? Bzdura pozostaje bzdurą.
To, że w EU też działy się różne przedziwne rzeczy również niczego nie usprawiedliwia. Z tego co ogarniam, Lucas dał wszystkim wolną rękę i każdy napisał co chciał, przez co wyszło wiele naprawdę głupich historii (Chewbacca zmiażdżony przez księżyc xD). Więc nadal nie wiem czemu miało to dowodzić.