Wpis z mikrobloga

#gg #firefox

Przy wchodzeniu na gg.pl automatycznie loguje mnie na mój numer, z którego na co dzień korzystam. Logowanie jest automatyczne i nie wymaga ode mnie nawet wpisania hasła.. deczko kiepskie rozwiązanie, tym bardziej, że zdarza się, że z tego kompa korzystają też osoby postronne. Przy logowaniu do programu zawsze wpisywanie hasła jest konieczne. I tu moje pytanie: czy mogę zrobić coś, żeby gg nie logowało się w przeglądarce samo, a najlepiej, żeby w ogóle usunąć stamtąd mój numer? Sama strona nie posiada takiej opcji, a ja próbowałem już wielu rozwiązań.. :/
  • 9
@knysha: przy pierwszym wejściu na stronę loguje mnie samo, a po wylogowaniu też widzę ten panel logowania, a nad nim mój numer gg, który można zalogować jednym kliknięciem na niego. Wcale nie muszę przy tym wpisywać hasła, co mi się nie podoba :/ Może rozwiązaniem byłoby usunięcie całej historii? Bo pewnie kiedyś logując się za pierwszym razem wpisywałem to hasło zaznaczając jakąś opcję, że ma je zapamiętać, no i teraz się
@knysha: @atencyjna_prostytutka: zauważyłem, że problem występuje tylko wtedy, kiedy normalnie w programie jestem zalogowany. Jak wyłączam całkowicie gg, to przeglądarka mnie nie loguje, nawet numeru nie widać.

Spróbuję z tymi cookies.

EDIT. W operze, w której nigdy jeszcze na tą stronę nie wchodziłem, też się samo loguje o.O
Pewnie to taka funkcja, która wykrywa, że jesteś zalogowany w programie to Cię wpuszcza też na stronie bez logowania. Może gg jakąś wtyczkę zainstalowało? Bo na jakiejś podstawie strona musi wykrywać, że program jest odpalony na tym konkretnym komputerze.