Wpis z mikrobloga

Cześć, może ktoś rano widział, ale wczoraj w późniejszych godzinach pod przystankiem znalazłem kartę SIM z Orange'u. Ktoś pisał żeby spalić, jednak dziś w szkole z kumplami sprawdziliśmy czy coś na niej jest. Okazuje, się że są telefony od Andrzeja itd., jednak nie przyjrzeliśmy się temu. Zaraz wsadzam SIMke do telefonu, dzwonimy do nrów zapisanych na SIM i będę chciał ją oddać. Jak jesteście ciekawi to zapraszam do plusowania i wieczorem dam info co i jak.
Stay Tuned i bądźcie braćmi dla braci. Jak nie bede umial wołać to się pojawi pod tagiem #szejkersim
#krakow #orange #telefony
Pobierz S.....r - Cześć, może ktoś rano widział, ale wczoraj w późniejszych godzinach pod prz...
źródło: comment_l1c4sXJMNFrclmDzFQ0DCX61HcUgdQZj.jpg
  • 12
@Aerwin @TrollingMasterNinja @MrPawlo112 @Tomek_Tcz @Ostatni_Sarmata @AST0N @Farrey @depcioo @om606
Sprawa wygląda tak że to jakiś syn tego Andrzeja jest i jutro mam zadzwonić jak będę koło Widoku(taka powiedzmy dzielnica osiedli w Krakowie). Matce powiedziałem i ona mówiła że mam nie iść(bo ofc jestem niepełnoletni), najwyżej mogę zostawić na widoku w kiosku i to wszystko, a ziomkowi dać cynk że zostawiłem. Zresztą sam się trochę boję bo "syn" ma 36 lat + na