Wpis z mikrobloga

Hohoho, jest i ona #wykopaka #wykopoczta () Bardzo dziękuję mirasowi @RobaxX za tą mega paczuche :D już nie mogę się doczekać aż spróbuję Twoich piwek i jestem pewny że nie trzeba będzie ich przepłukać, wręcz przeciwnie, będę chciał wincyj xD Szkloki znałem tylko w wersji rabarbarowej bo na studiach miałem koleżankę ze Śląska, nie wiedziałem że jest aż tyle smaków xD Netflix już odpalony, kodzik przyda się na przedłużenie ( ͡ ͜ʖ ͡) Co do płyty, przyznam się szczerze że kompletnie nie kojarzę tego rapera (ogólnie to rapu słucham bardzo sporadycznie na Spotify jak coś wpadnie w ucho), aczkolwiek sprawdzę na pewno! :D cygarko już zabezpieczone i będzie czekało na odpowiednią okazję a Oblaty (co nazwa XD) właśnie są w trakcie konsumpcji ( ͡º ͜ʖ͡º) co do listu, odzywaj się koniecznie jak kiedyś nawiedzisz Lublin, bardzo chętnie pokażę Ci nasze lokalne krafty :D no i wyciągaj ten saksofon z szafy bo poszukuję czasami ciekawych brzmień jak coś wymyślam i na pewno coś fajnego byśmy stworzyli xD
Pobierz barwnike - Hohoho, jest i ona #wykopaka #wykopoczta (。◕‿‿◕。) Bardzo dziękuję mirasowi...
źródło: comment_IyXrUDiywx4j6SWWiVwqVcE4fgAFJx0s.jpg
  • 1