Wpis z mikrobloga

Doszła #wykopaka i do mnie i co mogę powiedzieć, wielkie WOW!
Nie umiałem zrozumieć ludzi, którzy spuszczali się tutaj nad jakąś książką, kilkoma cuksami i czekoladą, ale chyba już wiem o co w tym wszystkim chodzi.
Każdy prezent, nawet najmniejszy jest przemyślany i biorący się z długiego śledzenia naszego odbiorcy, dlatego sprawia nam tyle frajdy, tym bardziej, kiedy jakieś nawiązanie jest jeszcze do niego w liście.
Nie przedłużając:
Opakowanie zajebiście pomyślane, związane kablem jack w kolorze opakowania jako ozdoby, super pomysł :D
W środku milion ciekawych rzeczy, kable, których mi brakuje, Lego (trafione mireczku na 102%, mam zajawkę, żeby sobie zrobić uprawnienia na żurawia, ale o HDSach też myślałem), regionalne piwko i wódeczka (swoją drogą w pięknej butelce), znalazł się nawet McDonald dla moich kotów, które to są eko bio i z przyjemnością wszamały whiskasa na kolację.
Znalazł sie nawet hajs z komunii, na której de facto nie byłem, choć dziadek obiecał mi skuter... eh, młody i głupi. Całe 0 euro (oryginalne swoją drogą ( ͡ ͜ʖ ͡))
Dziękuję za obszerny list i pracę, którą włożyłeś w tę paczkę.
Przepraszam też, że napisałem tak mało o sobie i jestem jednocześnie zdziwiony jak bardzo trafiłeś w moje gusta. Biorę udział pierwszy raz i myślałem, że mój opis jest obszerny, a po przestudiowaniu innych użytkowników trochę się zdziwiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym też z tego miejsca przeprosić mireczka, któremu to ja wysłałem prezent za brak elementu dekoracyjnego i ubogi list ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przyszłym roku będę się bardziej starał!

Dzięki jeszcze raz i trzymajcie się tam na tej Bawarii.
Możesz się już ujawnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_f7WrxvYPFO2ggVRciiZiGOte62gtG0r1.jpg
  • 11
@w__w Śniadanko było kupne wtedy, ale jak zrobię burgierki to zawołam ( ͡º ͜ʖ͡º) Sorki, może pominąłem ten fakt nicku. Dzięki jeszcze raz, niedługo biore się za LEGO ( ͡º ͜ʖ͡º)
@w__w Właśnie je skonsumowałem. Mocno chlebowe w smaku, warte spróbowania, choć niskonasycone; nawet jak na stouta. Wyróżnia się wśród piw. Bardzo dobre od święta.
@Morgoth143: Może styl łatwo dostępny, ale zwracam uwagę na moje słowa: dobre stouty. Każdy ma swoje smaki. Z północnych piw to ja wybieram zdecydowanie portery, które w Polsce są na wręcz wow! poziomie, ale stouty wypadają - jak dla mnie - licho ¯\_(ツ)_/¯