Wpis z mikrobloga

W końcu wigilia i w końcu mogłem otworzyć swoją #wykopaka od @cherrycoke2l nawet nie wiecie jak ciężko było wytrzymać tydzień czasu, kiedy to paczuszka leżała sobie bezpiecznie w ciepłym miejscu pod choineczką w mieszkaniu mojej różowej. Paczuszka okraszona ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz kilkoma XD wywołała na tyle ciekawości nie tylko u mnie, że to naprawdę cud, że pozostała w nienaruszonym stanie do dzisiejszego dnia.

Gdy nadszedł w końcu ten upragniony dzień, po delikatnym rozpakowaniu paczki przywitał mnie ręcznie napisany długi list. Mirku nie musiałeś się bać, list bardzo czytelny, jego przeczytanie nie sprawiło mi żadnego problemu w porównaniu do mojego pisma. :D Dalej było równie świetnie.
Koszulka „Nie Strzimia!” Z nią spokojnie mogę iść pod sejm kręcić Małyszem lub założyć do pracy gdy mam gorszy dzień by ostrzec pracowników, aby do mnie nie podchodzili. :) Klocki LEGO jak ja już ich dawno w rękach nie miałem, normalnie łezka się w oku zakręciła z powodu wspomnień dawnych czasów. Coca-Colę jak widać lubimy tą samą, co do słodyczy, choć staram się ich unikać jak ognia to dla Śląskich kopalnioków zrobię wyjątek. Nigdy ich nie jadłem. Zastanawiam się, jakim cudem dorzuciłeś do paczki również coś dla mojej różowej, choć o niej w opisie nawet nie wspominałem, chyba też na wykopie nie napisałem o niej słowa. Jednak te czekoladowe paluszki o smaku słonego karmelu zabrała i z trudem nakłoniłem ją do oddania ich na poczet zrobienia zdjęcia ( Oj będzie mnie to drogo kosztowało :D) Nie wiem również skąd wiedziałeś, że kolekcjonuję pocztówki, ale trafiłeś w 10. Dziękuję Ci za powiększenie kolekcji.

Ogólnie podsumowując paczka przeszła moje oczekiwania. Nie spodziewałem się tak ciekawej, oryginalnej paczki, oraz ciekawego listu.

Dzięki jeszcze raz i Wesołych Świąt.

PS: Co do Paczkomatu dobrze trafiłeś, paczuszka pierwotnie miała trafić do Warszawy, jednak kilka dni przed twoją wysyłką zmieniliśmy plany i pojechaliśmy do rodzinnego miasta różowej, wszak niedaleko jedynie ok 90km ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS2: Nie Strzimia znowu obróciło :D

#wykopaka #wykopoczta #swieta #wykop
Pobierz DawajDawaj - W końcu wigilia i w końcu mogłem otworzyć swoją #wykopaka od @cherrycoke...
źródło: comment_YJk74BWomENZ2bfHypN04xAxhmnxPk9Z.jpg
  • 3