Wpis z mikrobloga

@CralencSeedorf: Okej, a w takim razie pytanko jeśli umiesz odpowiedzieć: Na pewno znasz ThrashingMadPL, gość robił Megakampanię z CK2, EU4 i miało być z Vic 2 ale porzucił. I grał na oryginale, nie na HIPie, a przecież miał dynastię Piastów, potem Mazowieckich i potem Lubomelskich. To teraz pytanie jak on się między tymi dynastiami przełączał na zwykłym CK2? Chyba że w konsoli coś grzebał, no ale nie wiem.
@CralencSeedorf Jak zmienić postać podczas wczytania gry? XD Myślałem że jak już na początku wybierasz postać to potem jak wczytujesz grę to możesz grać tylko tą postacią, a nie że możesz wybrać inne. Muszę zobaczyć czy da się kilknąć na inny obszar podczas wczytania i da mi wczytać grę tą postacią.
@Szymi14: Oczywiście, że można wybrać dowolnego innego władcę przy wczytywaniu gry. I robi się to, tak jak przypuszczasz, poprzez naciśnięcie na prowincję. Dokładnie tak jak przy rozpoczęciu gry. Ja to wykorzystuję do tworzenia scenariuszy: gdy wytworzy się jakaś ciekawa sytuacja to zachowuję zapis gry na późniejszą rozgrywkę. :)