Wpis z mikrobloga

Niech sie to już wreszcie skończy

Zazdroszczę ludziom którzy się rodzą z jakąś śmiertelną nieuleczalną chorobą i wiedzą że ich trud już skończon, a ty się męcz przez 30 może 40 lat bez żadnych nadziei na cokolwiek, cholerna wegetacja w tej matni doprowadza cię do szału bo wiesz że gdzieś tam ludzie żyją, też byś chciał ale odpuszczasz sobie wszelkie starania bo cokolwiek byś nie zrobił to i tak wszystko jak krew w piach.

Proszę was, zabijcie mnie ()

#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnobf
  • 21
jak myślisz, ze wszystko tak krew w piach, to czemu nie wezmiesz kredytu na milion i jezdzisz po swiecie?


@Bellie: mam pieniądze, byłem w wielu miejscach na świecie i takie samotne podróżowanie to jest coś okropnego.

Albo nie zakładasz firmy?


Musiałbym ją założyć w jakimś kraju gdzie nie są respektowane prawa człowieka, wtedy to by miało sens.
Gorzej, gdy Ci się odmieni i w wieku 30-40 lat zaczniesz żyć, a tutaj #!$%@? Cię choróbsko ;)


@Candage: Nie, skoro do tej pory nic się nie zmieniło a robiłem już wszystko to niemożliwe żeby cokolwiek się zmieniło kiedy już jestem całkowicie zrezygnowany i nie zamierzam robić nic.
Skoro jestes na dnie, to czemu nie wyjedziesz do innego miasta zaczac nowe zycie, albo sie uda albo nie


@Candage: próbowałem już wszystkiego, mieszkałem przez jakiś czas w kilku ciekawych miejscach na świecie, i wiesz co? nic mi to nie dało, zupełnie nic.