Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? xD Kupowałem buty w deichmannie w sobotę, wydawało mi się że wszystko ok, zapłaciłem zbliżeniowo karta, dostałem rachunek i wyszedłem. Teraz dostałem smsa, że niby karta zablokowana i mam zadzwonic do banku. Zadzwoniłem, powiedzieli, że mam 19 odrzuconych transakcji, że właśnie z deichmanna, na tą kwotę za którą były buty. Nie zastanawiając się długo, myśląc, że normalnie je kupiłem, powiedziałem, że są to nieautoryzowane transakcje i zastrzezyli mi kartę. Dopiero później spojrzałem, że nic mi nie pobrali z konta w tą sobotę xD Pewnie to przez jakis głupi limit który miałem ustawiony. Nie jestem złodziejem wiec zamierzam to wyjaśnić, oddać hajs czy coś, trochę problematyczne jest to że właśnie wyjeżdżam i wracam dopiero w niedzielę po 19 xD Nawet nie mam jak zobaczyć, czy na rachunku jest transakcja odrzucona, czy ki #!$%@?. Z ciekawości jak to wygląda od strony prawnej, to ja oscamowalem, czy niedopatrzenie ekspedientki, grożą jej za to jakieś problemy w pracy? Ktoś w ogóle kiedyś miał taką sytuację? xD
#prawo #pytanie
  • 1