Wpis z mikrobloga

@Samulem: a zaraz lookne. Tutaj ten początek to jest taki pięknie powolny i jednocześnie wywołujący dreszczyk, że nie da się nie lubić tej piosenki. Niepotrzebnie tylko wtrącone są te słowa zaraz po. Te męskie wstawki. Psują nastrój. Tutaj sama ona powinna śpiewać, jak dla mnie.
@blond_lok: No ładnie dziewczyna śpiewa. Słuchałem kiedyś jej plyte Miseducation of Lauryn Hill ale tam chyba ona więcej rapuje niż śpiewa. Muszę posluchac jeszcze raz i sobie przypomnieć
@Samulem: np. Scorpions, Guns N' Roses, Collins, Stewart.

Ostatnio mnie wzięło na jezz xd Normalnie nie słucham, ale w okresie świątecznym lubię słuchać melodii, takich nastrojowych i na YT była taka składanka jezzowa i sobie ją puściłam. Bardzo mi się spodobało. Dobrze się przy tym robi inne rzeczy. Ściągnęłam nawet sobie kilka utworów z chomikuj, ale to nie to. Nie znam sie na tytułach ani na wykonawcach, po prostu trzeba to
@blond_lok: Scorpions pare kawałków słuchałem, philla collinsa lubie, stinga uwielbiam, the Cranberries tez bardzo lubie.
Z jazzu to ci moge polecić Kirk Whalum, Chet Baker.
Lubie tez bardzo soulu posluchac i tutaj polecam chyba najbardziej znanych czyli Aretha Franklin, Otis Redding, Isaac Hayes.
Z takich fajnych wykonawców to polecam ci tez Michael Kiwanuka, Jacob Banks
To narazie tyle, posprawdzaj sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Samulem:

Zauwazylem ale ja tam się takich szczegółów nie czepiam :D


Nie mówię żeby zjechać człowieka jak w tym poście na głównej, że baterii nie wiedziała gdzie kupić to wyzwiska poleciały, ale żeby zwrócić uwage xd ale rozumiem, brak czepialstwa to dobra cecha! :)

sprawdziłas juz reszte?


Jeszcze nie, w pracy cały dzień :) i nie wiem czy dzisiaj dam radę. Jestem padnięta, jak mysza zdechła. Ale nie martw się, zrobię