Wpis z mikrobloga

Witajcie,
Może jest tu ktoś kto zajmuje się transportem, ma przyczepkę samochodową? Mam przyczepkę samochodową z plandeką i chcę przetransportować ciagniczek-kosiarkę z działki, uchwyty w przyczepce są, czy pasy wystarczą, czy może są lepsze metody, najchętniej to bym go umieścił z przodu przyczepki (nacisk na hak?...) jakiś steropian i koc z przodu a z tyłu jakąś poprzeczką zabezpieczył, widziałem na tirach takie poprzeczki, tylko nie wiem jak one fachowo się nazywają... #transport #spedycja #motoryzacja
  • 12
@Bomboniusz1986: Pasy to jest tak zajebisty i uniwersalny wynalazek, że nadaje się do wielu rzeczy. Mocuj na środku pasami. Kosiarkę łap za elementy mocne i konstrukcyjne żeby nic nie połamać i nie poobcierać.
Jak dobrze przypniesz to szarpiąc za kosiarkę ma się ruszać cała przyczepka.

Jak nie woziłeś wczesniej za wiele to co jakiś czas się zatrzymaj i sprawdź czy wszystko ok. Bywa, że ładunek lekko się przesuwa i pasy się
@rzeznia22 woziłem trochę, z tymi pasami to akurat wiem, że diabły potrafią się poluzować, przyczepka dwuosiowa, więc jak trochę będzie nie po środku to przeżyje chyba, jeszcze dam pod koła klocki, streczem obwiążę i nie ma uja we wsi( ͡ ͜ʖ ͡)