Wpis z mikrobloga

A po co w ogóle Owsiak zaczynał z pisem?


@Marek1991: Ale to nie Owsiak zaczął. Cały hejt na Owsiaka rozpoczął kościół katolicki jakiś czas temu. Z czasem się to rozrastało, aż w końcu władzę w Polsce przejął PiS, który za pomocą swojej tuby propagandowej TVP i szczucia rozbuchał: "konflikt z dupy" do jakiegoś narodowego podziału.
Jak nie Owsiak zaczął? Może mi jeszcze powiesz, że nie jest resortowym dzieckiem i jego ojciec nie pracował w milicji i pzpr?


@Marek1991: Nie interesuje mnie jakim dzieckiem jest, ani kim był i gdzie pracował jego ojciec, jak również nie interesuje mnie jakiego koloru miał samochodziki w dzieciństwie.
Szczucie na Owsiaka rozpoczął Kościół Katolicki, już na początku roku dwutysięcznego i stopniowo nabierało to na sile, jednak dopiero po dojściu do
@mango2018: No bo wrogiem platformy jest pis, a że Owsiak trzyma się z platformą to jakby miał nie atakować pisu? Normanie to takie osoby jak on najlepiej gdyby w ogóle nie wtrącały się w sprawy polityczne, ani jednej, ani drugiej sprawy, ale to nie takie łatwe gdy się ma taką rodzinkę.

W Polsce są setki organizacji charytatywnych i tylko Owsiak się angażuje się politycznie.