Wpis z mikrobloga

https://image.ibb.co/mKVwyn/Dascoin_to_meme.png?fbclid=IwAR3DhYewhpNtyS21mJE_SeDzvD8TKhvkXSVS10YfiIgvyadspOUtApcCi7g
znalazłem takie złoto.
Ciekawe jest jak te cwaniaki w grupce się śmieją i szydzą , zasłaniając się rzekomą licencją na miliony, nie odnosząc się nijak do zainstaniłych faktów i argumentów.
To była sekta taka, że głowa mała, bardzo mi sie cieszy mordka jak to czytam. Jakie oni tam mają pranie mózgu to jest koniec świata. Taka z nimi gadka, a każdy próbuje wyprzeć głębokie wrażenie w sobie, że coś jest nie tak.

Szkoda tylko, że żadnego z tych kolesi nie widziałem na przeprosinach, które obiecywali wykonać po nieudanej operacji. Żaden buc sie nie przyznal ze #!$%@? i ze okradl ludzi z hajsu.
Pieprzone debile
#dascoin #mlm #bekazmlm #scam
  • 9
@RobertKowalski: @gosciu82:

Mozna się smiac ale te parowy Skrzypczaki maja teraz domy, chaty i kupe $ z tych jeleni co uwierzyli w Dasa( ͡° ͜ʖ ͡°)

W USA juz by obrabiali parówki w pierdlu ale to jest PL i tu im nic nie grozi. (,)

Cala ta śmietanka oczywiscie promowala CloudTokena. Tylko tym razem z ukrycia zeby twarza nie swieci bo juz
@Dorth: no #!$%@? no świat tak działa , że niedoinformowanych, nieświadomych i głupich ludzi jelonków się doi z kasy. Mnie też wydoili i się nauczyłem. Szkoda mi niektórych chociaż wielu jest samych sobie winnych. A to co dajesz to wraca więc ci złodzieje się zapewne doigraja w koncu