Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie no wkurwiłem się, kolejny raz przeczytałem dyskusję uznającą wyższość komunikacji miejskiej w porównaniu do samochodu. Kolejny raz się wkurwiam bo o ile wykopki śmieją się z władzy która niby jest oderwana od rzeczywistości, o tyle widzę że kontakt z komunikacją miejską mają wtedy kiedy jadą autobusem na zakończenie roku w gimnazjum bo rodzic ich nie może podrzucić. Druga część to ta która mieszka w centrum i popierdala hulajnogą do akademika oddalonego o 200m od uczelni.
  Niech mnie ktoś zachęci do przesiadki z auta do komunikacji miejskiej skoro:
  1.Tracę mnóstwo czasu - trasa dom praca autobusem to jakieś 60-70 minut w jedną stronę (jazda 30minut autobusem bez przesiadki, 30minut dojście na przystanki) - autem 20-30min
  2.Jest straszny tłok na często uczęszczanych liniach.
  3.Autobus może nie przyjechać (zdarza się to rzadko, ale nie aż tak aby tego nie odnotować)
  4.Śmierdzi w środku.
  5.Cenowo wychodzi to niewiele lepiej niż autem.

  I skończcie pierdolić żeby się przeprowadzić bliżej pracy, kurwa kto tak robi? jakiś zjeb z wykopu? mam się przenieść do dzielnicy przemysłowej bo komunikacja miejska jest chujowa tylko po to żeby autem nie jeździć, mieszkam w ścisłych granicach miasta i to jest zwyczajnie bez sensu.

  I jeszcze jeden argument odnośnie zakorkowanych centrów miast, różowa pracuje w centrum i wraca autobusem. Odcinek 6km pokonuje w ok godziny. Bo albo autobus nie przyjedzie, albo będzie przepełniony.
  A włodarze miasta mimo najebania milionów buspasów i tak ograniczają liczbę kursów bo ni ma kasy na bombelki, przez co tną kursy.
  I znowu się wkurwiłem.

  aaa i czekam na przykłady z #kopenhaga i od biedy z #warszawa , bo we #wroclaw to ja nie wiem jak ludzie funkcjonują skoro mogą się radomowo tramwajem rozjebać
  #lublin #samochody #transport #autobusy #polska #smog #motoryzacja #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (132)

 • avatar

  #rozdajo
  Czołgiem Mircy i Mirabelki! Nasze książkowe rozdajo cieszyły się Waszym OGROMNYM zainteresowaniem (dość powiedzieć, że ilość plusów przebiła 5000, a byłoby więcej, gdyby nie fiksacja liczników). Dziś, w uznaniu wspomnianego zaangażowania, a także z okazji przebicia pułapu 1500 sprzedanych egzemplarzy, zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ W jego ramach możecie wygrać egzemplarz książki wraz z dedykacją albo lennyfacem (patrz zdjęcie w pierwszym komentarzu)!

  Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania świeżutkiej, pięknie pachnącej i jeszcze lepiej prezentującej się pozycji książkowej, która pozwoli szybko wznieść twój styl na wyższy poziom.

  Losowanie z użyciem #mirkorandom w sobotę 25.01.2019 r. o godzinie 19:00

  pokaż spoiler Zielonki nie biorą udziału.


  pokaż spoiler Dla zainteresowanych szczegółami, jest to książka adresowana głównie do tych facetów, którzy chcą zacząć lepiej się ubierać, ale cały proces wydaje im się trudny i czasochłonny. W jej ramach przygotowaliśmy ponad 100 stron artykułów wprowadzających w podstawowe kwestie, 60 rzeczy składających się na uniwersalną męska garderobę i 100 zestawów, które z tych 60 rzeczy można złożyć. Ponadto czytelnicy znajdą tam także tabelę rozmiarów, z której jasno wynika jak poszczególne rozmiary przeliczać, wytyczne co do konkretnych typów sylwetek, zniżki do sklepów-partnerów książki, a także bazę produktów podobnych do tych, które zostały w książce pokazane. Mocno zależało nam na tym, by stworzyć nie samą książkę, a doświadczenie gładkiego wejścia w świat męskiego stylu. Opinie klientów potwierdzają, że pomyśleliśmy o większości problemów, jakie na tej drodze mogą się pojawić.


  A jeśli nie wierzycie w ślepy traf i wolicie bardziej tradycyjne metody, to możecie ją kupić w oficjalnym sklepie:

  https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16

  Wielu z Was pytało o rabat dla Mireczków i dziś właśnie mogę Wam go zaoferować! Na hasło:

  pokaż spoiler USUŃKONTO


  otrzymacie 15% rabatu na cały asortyment sklepu. Jest jednak jeden haczyk – zniżka jest aktywna jedynie 24 godziny od daty publikacji tego wpisu. Jeśli wam się w losowaniu nie poszczęści, to zawsze jest opcja uszczknięcia kilku złotych. A jak mawiają - grosz do grosza a będzie

  pokaż spoiler można wydać je na coś innego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


  Dzięki wielkie i do napisania!

  #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear #ksiazki #literatura
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Czas uaktualnić mem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #humorobrazkowy #wirus #2019ncov

  odpowiedzi (3)