Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele Mirki, ale #!$%@?łem. Napisałem do dziewczyny. Rozmowa szła świetnie, cud malina, fiołki na polu, fikołki na ręcznym i w pewnym momencie wyleciałem, że to zdjęcie niżej kojarzy mi się tylko z jednym. Poprosiła mnie, to oceniłem.


Dziewczyna walnęła focha, powiedziała że jestem zboczony i żebym #!$%@?ł. A chciałem tylko pośmieszkować. #!$%@? bardzo śmieszne.
Nie wiem co te loszki. Nie dość, że nie mają hobby to jeszcze brak u nich elementarnego poczucia humoru. A mówiła babcia, żeby być otwartym, pewnym siebie i rzucać żartami to każda będzie moja. #!$%@? tam. I kto ma teraz rację? Chyba zacznę mówić na babcię dziadek. Z szacunku do płci męskiej.

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #fotografia #przegryw
Pobierz brednyk - Ja pierdziele Mirki, ale #!$%@?łem. Napisałem do dziewczyny. Rozmowa szła ś...
źródło: comment_MiTNMtSX9qudiJirq1Ku9NIbxkMj2woB.jpg
  • 9
@brednyk: Elementarne ogarnięcie społeczne: są tematy, które są uniwersalne i takie śliskie, z których się nie żartuje, jeśli się kogoś nie zna. Szczególnie, kiedy z kimś piszesz, a nie rozmawiasz normalnie słysząc ton głosu i widząc mimikę twarzy.
Ponadto kobiety w internecie mają regularnie do czynienia ze zbokami, więc nic dziwnego, że są wyczulone na wszelkie przesłanki, że ktoś, z kim gadają, może taki być.