Wpis z mikrobloga

No kurde Wczoraj wpis o sygnale zastępczym a dzisiaj 2 razy i jeszcze mało brakowało żeby trzeci raz mi podali i nawet nie szło nadgonić opóźnionego pociągu. Do tego jeszcze czerwone na SBL i się tłuc 20 na godzinę(°°
Katastrofa. No cóż. W jedną już dotarliśmy teraz powrót

A dziś jak wczoraj \/
83104 08:45(55) Poznań Gł.-Częstochowa Str. 12:10(31)
38109 13:10 Częstochowa Str.-Poznań Główny 16:17

#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #kolej #pociagi #pkp #intercity #podroze #poznan #czestochowa
Pociongowy - No kurde Wczoraj wpis o sygnale zastępczym a dzisiaj 2 razy i jeszcze ma...

źródło: comment_pv2EoOv93dITut80y4nVPt8FSkKWank9.jpg

Pobierz
  • 15
@Bratkello W sumie wykaz i książka pojazdu do wypełnienia. Do uzupełniania Wykazy Ostrzeżeń Stałych i jeszcze jest wydruk rozkazu O oraz wydrukowany rozkład jazdy ale już wprowadzone są tablety na których mamy mieć właśnie książki pojazdów, wosy, rozkłady i inne rzeczy. Kto wie jak wyjdzie. Na razie okres przejściowy jest. Widać że coś tam się zmienia ale brakuje ujednolicenia tego wszystkiego.
@MadIen No właśnie mieliśmy planowo tylko godzinę A że przyjechaliśmy 20 min w dupe to szybko po obiadek skoczyłem, wróciłem na peron, papiery wypełniłem i powrót... ¯_(ツ)_/¯ nie jest zle. Zawsze z dyżurną peronową można porozmawiać i godzina szybko zleci
@Pociongowy: @MadIen: Pewnie Siber albo Maszynista nie dociagnął spinki i dlatego siepie. Czasem jak na manerwach przeciagają na luźnych spinkach tabor, to siepie jak chj. Dlatego w pasażerskich spinka musi być dobrze dociągnięta, a przez luźne spinki łatwo jest rozerwać skład, zwlaszcza jak jest skład po 3000t brutto, albo ładowne beki
@LRF1000W: @Pociongowy: @MadIen: Rozwiąże Wasze domysły - chodzi o ukraińskie stodoły, które jadą zaraz za lokomotywą. Ich 'uniwersalny' sprzęg (śrubowy i SA-3) nie daje się skręcić na sztywno, stąd to szarpanie. Jazda tym pociągiem to kara - szarpie, bardzo źle się tym hamuje, bardzo długo luzuje. Dobrze, że teraz jest trochę krótszy, bo gdy te wagony jeździły w Malczewskim to już w ogóle nie dało się tym jechać.