Wpis z mikrobloga

Witam gram w Warframe od wczoraj wybrałem Excalibura, wypisze mi ktoś jakiś zarys co mam robić w tej grze żeby to miało sens? jaki Warframe stworzyć najpierw? jestem goły w te klocki, mój pierwszy mmo rpg ;/
#warframe
  • 3
@Wist12 kontynuuj dalej mapę, wykonuj wszystkie junctiony i rozpocznij główną fabułę (która jest dopiero po kilkanastu godzinach grania)

Ogarnij sobie kogos do grania lub dołącz do jakiegos klanu. Dołączenie do klanu nie będzie zadnym problemem bo ludzie w większosci przyjmują praktycznie wszystkich.

Ja mógłbym trochę pokazac co i jak już w samej grze, ale chwilowo mam przerwę, bo gram w cos innego i głównie przychodze tylko na dzienne logowanie. Na tagu jednak
@Wist12 protip, jak bedziesz grac excalem, potem od razu rhino to najprawdopodobniej w ciul szybko ci sie znudzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecam ogarnac jakis klan bo bedziesz mial dostep do gildijnych schematow na bronie/framy

Staraj sie wszystko co masz wylevelowac na poziom 30 zeby zdobyc mastery xp, jak bedziesz mial wystarczajaco robisz misje na wyzszy mastwry rank i ci sie odblokowuje dostep do wiekszej ilosci broni

Na