Wpis z mikrobloga

Właśnie mojego kumpla pobiła narzeczona bo kazał jej się wyprowadzić, od dwóch miesięcy niszczy go psychicznie, doszczętnie wydoiła finansowo i grozi że nigdy już nie zobaczy swojego dziecka. Wyciągam go z domu i będę namawiał go do zgłoszenia sprawy na Policję. Wiem że w tym kraju jedyna poważnie traktowana przemoc domowa to taka gdzie ofiarą jest kobieta więc proszę was mirki o jakiekolwiek rady co mogę z tym zrobić zanim stracę przyjaciela... Sprawa jest naprawdę poważna.

#prosba #p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 20
@Greensy: Na to jest już trochę za późno, za późno dotarła do mnie powaga sytuacji a sam też się nie afiszował, ale z tego co mi widziałem ich rozmowy przez messengera i smsy mogą posłużyć za dowód na znęcanie psychiczne z jej strony.

Mam nadzieję że ona się rzeczywiście wyprowadzi ale jeśli nie to sam mu te #!$%@? kamerki kupię i zamontuję w domu.

@ShpxLbh: I to jest #!$%@? najgorsze,
@Mawak to za mało. Aha i jeśli dojdzie już do jakiś sądowych rzeczy to niech szuka specjalisty od tego za duży hajs, z dzieckiem może się pogodzić że nie wychowa go, chyba że uderzy pierwszy do sądu że żona jest psychiczną i nie sprawna do wychowania dziecka, a on ma dobrą pracę, łeb na karku i dom. Niestety takie są realia, musi uderzyć pierwszy do sądu z dowodami. Bo jak ona zrobi
@Mawak: Dojechać suke prawnie, też potrafiłbym się powstrzymać i nie #!$%@?ć kobiecie jakbym dostał tylko po to żeby miała piękne zawiasy w papierach i baj baj zaświadczenie o niekaralności. A że kobiety są zazwyczaj głupie i działają w emocjach można je łatwo nagrać aby mieć dowód. Najważniejsze żeby kumpel się nie wstydził, że jakieś krawężniki z komendy będą śmieszkować. Dojeżdżać szmate na grubo. Trzymam kciuki. ( ͡° ͜ʖ ͡