Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Opowiem wam śmieszną historie jaka mi się ostatnio przydarzyła (finał tej historii był wczoraj xD).
Jakieś 6-7 lat temu spotykałem się z pewnym #rozowypasek. Ja wtedy bez samochodu, studiowałem, mieszkałem z rodzicami xD, wszystko ładnie pięknie aż pewnego #rozowypasek powiedział do mnie sajonara po czym następnego dnia spotykała się już z innym (samochód, starszy, chałupa na przedmieściach itp :D No to cóż, przyjąłem na klatę i tak sobie żyłem :D Ona teraz ma dzieiaka z tym gościem ale gość pojechał do roboty za granicą i jak pojechał tak został xD, rozwód w tle :D. Pare tyg temu po paru latach przerwy ten #rozowypasek zaczał do mnie pisać co słychać itp. (dodam że teraz mieszkam na swoim sam, itp. jakiś tam samochód jest i ogólnie nie mogę narzekać) :D Z racji że nie jestem cham to odpisywałem :D nawet dałem się namówić na kawę (która miała być wczoraj o 20 xD). Oczywiście miałem zamiar iść ale w pracy musiałem zostać chwilę przez co na siłownie poszedłem 2h później niż zwykle i po prostu na tą 20 bym się nie wyrobił xD Napisałem sms'a "Sorrki, jednak dziś nie mogę" :D ŁO MATKO, jakie wyrzuty w smsie dostałem to szok :D "Po twoim smsie zrozumiałam jak jestem samotna" xDD beka. Miłego dnia !

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)

Czy koleżanka szuka frajera ?

  • TAK 96.4% (379)
  • NIE 3.6% (14)

Oddanych głosów: 393

  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: w pewnym wieku części Różowych odpala się myślenie o życiu i przeglądanie opcji których nie wykorzystały. Najczęściej są już wtedy żonami i matkami ale to akurat im nie przeszkadza.
Potrafią wtedy zawstydzić MI6 w jakości i tempie zbierania danych o obecnym statusie społeczno-majątkowym swoich dawnych klegów.
Mój (wtedy) współlokator w przeciągu pół roku uzyskał najpierw uprawnienia kierownika budowy i poważny awans apotem 4 takie telefony/próby nawiązania kontaktów od dawnych znajomych