Wpis z mikrobloga

@gappaz: trochę grałem i moim zdaniem gra jest zdecydowanie szybsza. Napastnicy biegają jak szaleni, jak już przejdziesz obrońcę to nie da się go złapać praktycznie. W fifie19 zawodnik z piłką biegł zdecydowanie wolniej, tutaj tego nie ma. Pomijam jakieś błędy gry itd., tak patrzę czysto na mechanikę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skajssdelimit:

Eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja w tym roku nie kupiłem jeszcze fify i moje życie jest zdecydowanie spokojniejsze, jestem mniej nerwowy, mniej przeklinam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba nigdy ta gra nie będzie naprawiona.
Za duży hajs trzepią na dzieciakach, którzy muszą mieć ping-pong, bo inaczej nie potrafią skonstruować żadnej akcji i tym samym nie kupią paczek.

A irytujące jest kiedy
@Beeercik: Ale tu nie ma w sumie nad czym dyskutować... Ta gra to crap i grają w nią masochiści i dzieci, którym rodzice kupują paczki.
Ultimate Team - niegrywalny. Jako nowy gracz trafiałem na przeciwników z Ronaldo i innymi najlepszymi graczami w zespole. Oczywiście trzeba tu dołożyć handicap, który jest wszechobecny.
Tryby offline? Niegrywalne. Jak gra sobie ubzdura, że meczu nie wygrasz, to nie wygrasz. Drybling? Nie ma szans, obrońca ma
@Beeercik: @GdzieJestBanan: ja nie gram futa tylko zwykły tryb sezony online. To znaczy ostatnio nie gram, ale grałem. Doszedłem do pierwszej ligi i ogólnie to uważam, że gra jest strasznie randomowa, można grać lepiej i mecz przegrać, a można grać padakę, jedna kontra i wygrać. Uważam, że 19 była lepiej zbalansowana i wymagała więcej skilla, ale w tę 20 nie gra mi się jakoś najgorzej. Jak ktoś chce to można