Wpis z mikrobloga

@joolekk: może kropka z powodu feminizowania języka. Musiałoby brzmieć to tak: doktora Sylwia Spurek. Odwaliło niektórym z feminizowaniem języka, więc kto wie. Ale jak dla mnie to błąd lub niedopatrzenie, bo z tego co pamiętam to po angielsku daje się kropkę, więc mogła nie ogarnąć zmiany zasad przy przejściu z angielskiego na polski.
@unclefucker: a nie masz racji i tu Cie mam :) Pracodawcę interesować powinno, bo jako pracownik reprezentujesz firmę. Wystawiasz ją na pośmiewisko to won, znajdź sobie lepszego pracodawcę, którego to nie boli. :)
@unclefucker: gdzie Ci napisałem, że piszesz w imieniu pracodawcy. Z tego powodu powyżej Cie wyśmiałem, bo nie zrozumiałeś co napisałem. I ty masz miernoto umysłowa czelność pisać o braku argumentów? Najpierw przedukaj i zrozum to, co do ciebie inni napisali. Jeszcze mi ktos taki wyjeżdża z brakiem argumentów a hatfu na ciebie baranie ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz zrozumiałeś, argumenty na twoim poziomie i już lepiej, wszystko
@bazylczuk: eh dziecko już się wykrzyczałeś? Nie rozumiesz co piszesz a do innych masz pretensje, że dobrze zrozumieli twój wpis. Naucz się pisać to unikniesz takich problemów. I nie oczekuje dalszej rozmowy z osobą z rynsztoka.
a nie masz racji i tu Cie mam :) Pracodawcę interesować powinno, bo jako pracownik reprezentujesz firmę. Wystawiasz ją na pośmiewisko to won, znajdź sobie lepszego pracodawcę, którego to nie boli. :)


@bazylczuk: to również są twoje słowa!