Wpis z mikrobloga

Jeśli szukasz czegoś co wyleczy twoje kurzajki, to kup sobie olejek z jaskółczego ziela. U mnie efekt był widoczny już po dwóch dniach. Śmierdzi jak cholera bo zawiera amoniak, ale jak już się nałoży na te france to zasycha i nie śmierdzi. Lepiej działa niż brodacid z apteki, który wygląda jak zaschnięte nasienie i gówno pomaga..

#brodawki #kurzajki
YouTouchMyTralala - Jeśli szukasz czegoś co wyleczy twoje kurzajki, to kup sobie olej...

źródło: comment_Uf8CMKdtVRzPEmmLVDyOS9jW6qtbDxin.jpg

Pobierz
  • 19
@YouTouchMyTralala: Mireczku, a potem to miejsce jest bolesne czy da się normalnie funkcjonować? Mam dwie małe na palcach stóp ale nie wiem czy potem normalnie da się ubrać buty i wyjść? I czy trzeba coś potem wyrywać jak zaschnie czy po prostu się samo zagoi?
@YouTouchMyTralala: nic ;D że 2 razy kiedyś wypalalem jakimś środkiem z apteki ale nie pomógł. A miejsce dość specyficzne bo na pięcie ;) i mam tej druga na małym palcu na ręce, może to "matka" , jak dojdzie paczka z olejkiem to planuje zaatakować obie na raz
@YouTouchMyTralala: #!$%@? troche sprawe bo sie nie przykladalem dotego tzn nie robilem systematycznie, dopiero teraz 4 dzien nakladam no noc systematycznie ( na kurzajke na stopie), powiedzmy ze czuje ze moze to zadzialac. natomiast jak testowalem to na kurzajce na rece, to nie widze zadnego ale to zadnego sladu dzialania.
@YouTouchMyTralala: Mordzicuho, stosuje to u Syna od dwóch dni (brodacid, okłady ze skórki cytryny w occie nie pomagały). Zamaczam patyczek do uszu i przytykam do kurzajek - jedna jest wielka i trzy mniejsze. Dobrze to robimy? Dwa razy dziennie - rano i wieczorem na noc. To co przepisywali lekarze nie pomogło. Laserem młody nie da usunąć ale jeśli to nie pomoże, to nie będzie wyjścia.