Wpis z mikrobloga

#zuzel Jestem kibicem Sparty. Rozumiem, że niektórzy kibice nie szanują polityki transferowej Sparty, trudno macie do tego prawo. Ale to co się dzieje na tych sportowych faktach to jest niepojęte. Gość zrobił źle i nawet nie ma co dyskutować. Ale ten redaktor już 10 razy wydał oskarżenie i 10 razy osądził maksymalny wymiar kary, najlepiej z dożywotnim zakazem. Przynajmniej raz dziennie pojawia się nowy artykuł o Drabiku, są dni, że nawet dwa razy ten sam Pan pisze jakies ciekawe rzeczy. Już jutro dowiecie się Państwo, że Drabikowi grozi i należy się 4 lata zawieszenia, pojutrze, że Sparta na pewno spadnie przez młodzieńca któremu grożą 4 lata zawieszenia. Natomiast w wydaniu piątkowym: "10 faktów, które przemawiają za maksymalnym ( 4 L E T N I M) zawieszeniem". W wydaniu piątkowym extra, wywiad z biletowym i pracownikiem gastronicznym o przyjęciu niedozwolonej kroplówki i 4 letnim zawieszeniu.
  • 13
@Piskariota tutaj nie ma co bronić Drabika czy go wybielać. Zrobił źle i już. Chodzi o fakt podawania rzetelnych informacji, a nie klikbajtów, które nic nie wnoszą. Bardzo łatwo zrobić krzykliwy nagłówek, trudniej niestety podać treściwą informacje.
@N1kolay: a takie pytanie: po co wchodzisz na sportowe fakty? Ja nie byłem tam ze trzy lata, kilka razy dałem się wrobić w udostępniony link i jak tylko zobaczyłem gdzie wchodzę to papa. Ostatnio zauważyłem mocny spadek poziomu po-bandzie.com.pl i drabikozę z ich strony (komentowanie zdjęciami sytuacji ojciec-syn + rozbuchiwanie jednego tematu) i są u mnie na cenzurowanym. Coraz częściej dochodzę do wniosku, że jednak stary, dobry Tygodnik Żużlowy to jedyne
wymiar kary, najlepiej z dożywotnim zakazem. Przynajmniej raz dziennie pojawia się nowy artykuł o Drabiku, są dni, że nawet dwa razy ten sam Pan pisze jakies ciekawe rzeczy. Już jutro dowiecie się Państwo, że Drabikowi grozi i należy się 4 lata zawieszenia, pojutrze, że Sparta na pewno spadnie przez młodzieńca któremu grożą 4 lata zawieszenia. Natomiast w wydaniu piątkowym: "10 faktów, które przemawiają za maksymalnym ( 4 L E T N I