Wpis z mikrobloga

#spacebox Trochę się ociągałem, ale leci 6-ty wpis kapitański. Jak mówiłem, Stimi i Edzio poszli chlać. Szybko w wygooglali gdzie jest najbliższy bar i raźnym krokiem się tam udali. Na miejscu leciał jakiś meczyk. Stimi zamówił 2 duże whisky, Edzio to samo :) . Potrolowali Ministra na czacie i chyba nawet donejta mu dali jak go wysyłali do burdelu. Zrzedły im miny, kiedy na streamie pojawiło się owłosione dupsko Hansa, zabierającego się divę ze 100% zniżki. Na pocieszenie przysiadł się do nich pewien wielki, owłosiony jegomość. Był on znajomym Edzia i hmm... nie chcę mówić że rywalem, ale na pewno było mu na rękę że Edzio zaginął wcześniej bez śladu. Za tysiaka ujawnił że mamy przesrane. Dużo osób oglądało nasz popis w hangarze Czarnych słońc i to wysoko postawionych. Już sobie wyobrażam jak do jakiegoś kosmicznego Escobara podchodzi wafel i mówi "Szefie na twitchu jest taki kanał, zaraz pokażę. Chwila, to nie tu, pan nie patrzy na te karabiny w dupach. Tutaj żebrze o lajki, moment. OTUSTRZELAJO.futurejpg" xd. No i moje moce psioniczne zostały zauważone, a pragnę podkreślić że psionika dopiero niedawno się ujawniła i to u jakieś garstki, sam żadnego innego psionika nie widziałem. Jakiemuś bossowi z cygarem w zębach, kotem na nogach i szklaneczką whisky się nie spodobało że jego chłopaki zostały skasowane w tak spektakularny sposób i ma nas na celowniku. Znajomy Edzia po tym się poderwał i uciekł z pełnymi gaciami jak polski rząd do Rumuni w 39. Chłopaki pochodzili za Ministrem i mieli na niego oko na streamie. Chociaż #!$%@? mu pomogli jak miał burdę u sklepikarza ¯\_(ツ)_/¯. Chyba jeszcze zakupy porobili. A i jak dostał paralizatorem to też wysłali mu F po drodze tam. Chyba nie muszę wspominać że te sprawy się pewnie łączą. Pan ważny boss zrobił jeszcze jedną rzecz żeby się nam naprzykrzyć i tym przegiął pałkę, ale co to było ujawnię w ostatnim wpisie o tej sesji. Jeśli macie jakieś pomysły jak odnaleźć zaginionego Hansa albo co chłopaki mają teraz zrobić to zapraszam. Kapitan Dirk, bez odbioru.
  • 1