Wpis z mikrobloga

7-dmy wpis kapitański. To ważna liczba dla mnie, ale mniejsza o to. Zostawiłem załogę ich sprawom i wezwałem marsera. Miał mnie zawieźć do dzielnicy Nowy Izrael, do mojego serdecznego przyjaciela Stefana Goldberga. Chyba już każdy się domyślił że jest bankierem. Siedziałem sobie wygodnie, podziwiając kolonizację planety boga wojny. Aż tu nagle kierowca sruu po hamulcach. Pytam się o co 5 , a ten pokazuje na szybę.
- StarszybagieciarzArturGrabowski.jp Czy to Pan Dirk Soros?
- Kapitan Dirk Soros, ale tak.
- Zna pan Pana Goldberga?
- No jechałem właśnie do niego, psa zostawiłem.
Starszy posterunkowy się zmieszał i zaprosił do poloneza. Spoko w sumie, mam tylko jedną masakrę na koncie. Dałem nawet napiwek marserowi i rura. Kolonia jest w dużej części podziemna tak btw. Dojeżdżamy do kamienicy Stefana i widzę że jest więcej bagiet na miejscu. O #!$%@?, żeby nic mu sięnie stało. Ale Goldberg już nie takie rzeczy przeżył i ma się dobrze, zresztą cieżko żeby coś mu się stało skoro był na zakupach w biedrze xd. No ale było włamanie, co ciekawe nie do chaty, ale rozwalono monitoring i wbito na podwórko.
- huh?
- No, skradziono jedynie psa.
havanagilamusicstop.
- Komandora Barkleya?
Stefan: Spokojnie Dirku, nie denerwuj się.
Bagieta spisuje moje oszczędne zeznania i mówi że przejrzą monitoring.
- Ale kamey są #!$%@?.
- Służyć i chronić.
- No elo.
Po oddaleniu się strażników prawa i porządku puściłem wiadomość do mojej załogi.
"Ktoś chce wyruchać kapitana Dirka i ukradł psa mojej zmarłej córki. Kto przyniesie mi głowę tego #!$%@? zostanie moim pierwszym, 15k bitcoinów dodatkowo jeśli sprowadzi go żywego. Spotykamy się na placu Jerozolimskim za godzinę. Bez odbioru." Wracam na miejsce zbrodni i mimo sprzeciwu Stefana użyłem psioniki by podkręcić swe umiejętności detektywistyczne. Ślady krwi mówią że Barkley się bronił, łańcuch był przepalony palnikiem, kamery z broni palnej, było ich trzech, jakieś 3h temu. No dobra pora się udać na plac, najlepiej do koszernej restauracji obok z prywatną alkową, trzeba podładować moc, przyda się. Komandor Barkley to wredna bestia, ale narazili się na coś gorszego. Nim słońce zajdzie Orzeł 1 wzbije się z truchłem w dziobie. Kapitan Dirk, bez odbioru.
#spacebox

Jakiej rasy ma być Komandor Barkley?

  • Shiba inu 40.0% (2)
  • Jack russell terier 0% (0)
  • Wilczur 0% (0)
  • Corgi 0% (0)
  • Husky 0% (0)
  • Rottweiler 0% (0)
  • Blablador 0% (0)
  • Jamnik 60.0% (3)

Oddanych głosów: 5

  • 2
@LordDrzebatron: Bonus.
Rejestr głosowy badania psychologicznego Dirka Sorosa.
Pracownica korporacji biedronka nr.191169 Helena Kościńska
Podmiot wydaje się być niezbyt stabilny psychicznie. Jest mocno przywiązany do swojej rodziny. Wniósł o przepustkę na statek dla córki i żony. Po analizie przychylam się do tej prośby. Podmiot #!$%@? się niezachwianą pewnością siebie, podążaniem po najmniejszej linii oporu i podejrzliwością odnośnie osób trzecich. Ponadto wykazuje się ponadprzeciętną inteligencją( notatka. Zbadać wrażliwość fal mózgowych na promieniowanie