Wpis z mikrobloga

@Narilan sprawdź jakie karty dostaną upgrade zimowy i zainwestuj w informy. Karty typu haland, lewy, firmino raczej na pewno urosną. Sprzedaj albo na hajpie za półtora tygodnia spóźnionym inwestorom, albo już po upgradzie który ma być koło walentynek. Ja zrezygnowałem z lazy buyers na razie bo się boję że overalle grywalnym kartom podniosą i złote z rundy jesiennej przestaną się sprzedawać
@Narilan ja kupiłem dzisiaj, być może tak, ale sądząc po tym jak się zachowywał wczoraj w trakcie meczu lfc Wijnaldum (wzrost o 90k w ciągu pół godziny, później poleciał) to wierzę że będzie okienko żeby to sprzedać z zyskiem. Poza tym w piątek wchodzi druga tura future stars pewnie z halandem, może być okazja wtedy żeby kupić
@Rumbago musisz spojrzeć na wykresie i samemu ocenić czy warto już czy jeszcze się wstrzymać. To moja pierwsza Fifa i nie jestem pewien jak się zachowują ceny o tej porze roku. Jest od #!$%@? materiałów na necie ludzi co się bardziej znają. A co do tego czy cena urosnie i o ile, to obaj zgadujemy, ja kupiłem 2 sztuki lewego 92, 1 halanda 86 i 1 firmino 87. Do tej pory grałem
@Narilan @coutovsky @Rumbago Zobaczcie ile ludzi teraz w tym siedzi. Najlepszy moment na sprzedaż może być na hype zaraz przed winter upgrades. Jak już te karty się ulepsza to cena może mocno spaść, jak wszyscy się zaczną wyprzedawać