Wpis z mikrobloga

Mireczki jestem w trakcie poszukiwań samochodu dla żony.

Wstawiam ku przestrodze:
MINI ONE RA31
900 pure-silver
Produktionsdatum: 31.10.2002
VIN: WMWRA31040TA29309
Tablice rejestracyjne niemieckie: FRIC880 (nie wiem czy zgodne z dokumentami, bo to duplikaty)
https://www.otomoto.pl/oferta/mini-cooper-1-6-16v-116km-zadbany-pol-skora-147000-km-ID6CNALn.html?
PRZEBIEG Z OGŁOSZENIA 147 000 KM

OSTATNI ZAREJESTROWANY PRZEBIEG Z ASO PODCZAS WIZYTY 15.02.2012 TO 300 621 KM
"Panie ja takie kupiłem to i takie sprzedaje, nic nie wiem."

Gdzie można zgłosić takiego kwiatka? Jak wypozycjonować to w internecie aby ktoś kto wklepie vin w google zobaczył fakty?


#samochody #motoryzacja #oszukujo
Pobierz e.....u - Mireczki jestem w trakcie poszukiwań samochodu dla żony.

Wstawiam ku prz...
źródło: comment_EWShOP45yOH8dW7x0r6pAzLwWShowk8N.jpg
  • 21
No i oczywiście błąd w opisie, nie jest to MINI COOPER, lecz MINI ONE. Cooper to wersja wyższa, One najbardziej podstawowa. Wpisane w ogłoszenie Cooper aby sztucznie podnieść cenę.
@emmwuu: Jak kupowałem punto to też facet mówi, no na liczniku jest niecałe 200 tys (samochód z 2000r), ja w śmiech, on w śmiech. Czort wie kto to przestawił, bo typek jako jeden z niewielu na handlarza nie wyglądał.
@albertbranka: takie przypadki owszem się zdarzają, wczoraj oglądałem samochód z 2004 roku, który miał 99 tyś km - udokumentowane, i sprawdzałem swoimi źródłami, potwierdziło się. nierzadko jednak bywa, że ten, który zrobił przez 20 lat 100 tyś km po mieście przez kobietę z jakimś sierściuchem (bez obrazy) jest bardziej zaorany niż inny, który w tym samym czasie ma zrobione 300 tyś po autostradach.
@emmwuu: I jak ja mam kupić jakiś samochód ( _)?
Zamiast wydać 40-50 tyś na Hyundaia, to będę musiał kupić Dusterka z salonu.
Paranoja jakaś się dzieje na naszym rynku.