Wpis z mikrobloga

Będę wdzięczny za zawołanie @skizo bo niestety ma mnie na czarnej liście i nie mogę odpowiedzieć w tym wpisie:
https://www.wykop.pl/wpis/47199907/ryj-tego-sedziego-ktory-skrocil-pedofilowi-ktory-b/

uspokój się funkcjonariuszu

kiedy sąd nakazał telewizji rządowej, zwanej dla zmylenia przeciwnika "TVP" przeprosić Konfederację za pominięcie ich w wynikach sondażowych przed wyborami parlamentarnymi, autor wydania "Wiadomości" nie omieszkiwał wspomnieć przeszłości sędziego wydającego wyrok

Sędzia Rafał Wagner, który wydał ten kuriozalny wyrok wcześniej skazał m.in. Zbigniewa Ziobrę. Znajduje się na liście 'sędziów wolności, przygotowała ją Ewa Siedlecka, publicystka znana z krytyki polskiego rządu"


A więc @dziaru już Ci wyjaśnił, że dostałbyś kolorowej sraczki jakby sędzia został powołany przez PO

Apeluję tak jak Szef Koła Polskiego w 1907r. i tak jak P. Janusz Korwin-Mikke w 1992r. abyś po prostu wycofał się z wykopu i zrobił #usunkonto bo zostałeś już dawno zdemaskowany

#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 14
@Jacek38: Jacus ale co mnie to obchodzi? Uwielbiam to że musi cię kur##ca brać że nic nie mozesz XD zostaje ci takie wylewanie zali na w sumie nic nie znaczącej stronie. Wyjdź na dwór, bo nic nie zmienisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skizo: https://twitter.com/TKrawczyk_PL/status/1225459854325751811?s=20

"Primo: bez znajomości akt poważny polityk się nie wypowiada. A secundo: w składzie na 5 sędziów było 4 sędziów dyscyplinarnych powołanych przez
@ZiobroPL
, w tym prezes SD, delegowany do SA i zarazem pozytywnie rekomendowany do SA via neoKRS."

Nie kompromituj się ignorancją.

@LukasDiesel:
@skizo: TVP ma jeszcze resztki zahamowań i wiedząc że na sędziego dyscyplinarnego powołał go Ziobro, nie wspomnieli że na apelacyjnego powołał go Komorowski

Od 5 lat w #!$%@? pasek "A za PO-PSL" to codzienność, nikt tutaj nie ma wątpliwości że gdyby nie powołanie Ziobry to już by srano na TVP Info od rana, że to wszystko wina Komorowskiego

Po raz drugi przypominam że to wykop i techniki manipulacyjne rządowej telewizji są
@Jacek38: nie, po prostu mam cie w dupie no Elo z fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LukasDiesel: ale po co techniki? Opozycja sama daje wygraną... Miej pretensje do opozycji że są od 5 lat partaczami.

Facet ale o czym ty w ogóle rozmawiasz ze mną kto kogo i kiedy powołał? a nie zajmujesz się najważniejszym w tym wszystkim. Czego taki ch*j jest jeszcze w todze?

Ewidentnie
@skizo @LukasDiesel to jest mianowanie na sędziego sądu apelacyjnego, a więc swoisty awans z pozycji sędziego sądu okręgowego. Eichstaedt to znana postać polskiego prawa karnego procesowego ale też nie jest pierwszej młodości - akt mianowania na sędziego sądu rejonowego zapewne otrzymywał z rąk prezydenta Kaczyńskiego albo prezydenta Kwaśniewskiego