Wpis z mikrobloga

@RolnikSamWdolinie: Z tej strony Mateusz z ulotki (tak, to naprawdę moje imię). Tak jak ktoś zauważył nie podaję się za żadną matkę z dzieckiem, czy młode małżeństwo. Sam uważam takie praktyki za oszustwo i zawsze jak ktoś się mnie pyta po co chcę kupić mieszkanie, to mówię, że inwestycyjne. Np. na wynajem co też może być prawdą, bo zależy to po prostu od tego jakie, to mieszkanie będzie. Nie opowiadam łzawych
@FlipMateusz: dzięki za chociaż jeden normalny głos w tej całej sytuacji...
Też wydaje mi się, że są agencje śmieciowe, które orżną Cię do zera i agencje, którym serio zależy na przeprowadzeniu bezpiecznej i szybkiej transakcji korzystnej dla obu stron (bo to właśnie ich praca, za to pobierają wynagrodzenie) jak i flipperzy, którzy wydymają staruszkę na hajs oraz ludzie, którzy po prostu szukają dla siebie (lub na inwestycję) mieszkania, które jeszcze nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partyzant69: robiłem po 12h dziennie i w soboty a wcale nie było łatwo na wkład odłożyć a co dopiero na całość. Teraz robię mniej i zarabiam 2x tyle, a nadal nie bylbym w stanie tyle lat odkładać. Jak ktoś ma 400-600k gotowki na mieszkanie to musiał ją dostać albo nieuczciwie zarobic. Nie osądzam tu kolegi wyzej, ale śmiać mi sie chce z tego ciężkiego dochodzenia do milionów
@RolnikSamWdolinie: Ja wiem, że dla wielu osób wspomniane 500 tys to ogromna góra pieniędzy, której nigdy nie będą w stanie odłożyć. Nie mówię, że to mało, ale czy naprawdę jest to takie nierealne? Obecnie trochę lepszy programista w Warszawie zarabia kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Jeśli tylko nie jest rozrzutnym człowiekiem, to w rok odłoży 100 tys zł. Nie ma tutaj żadnej magii, spadku czy złodziejstwa. W 5 lat można w ten