Wpis z mikrobloga

Pytanie do facetów heteroseksualnych. Macie czasem tak, że pomimo, że jestescie 100% heteroseksualni to łapiecie się na tym, że jakiś facet w pewien sposób was fascynuje? Nie chodzi mi tu o kontekst seksualny, bardziej o coś w sensie przyciągania, chęci słuchania czy jakiegoś no nie wiem, podziwu? Chodzi mi tu zarówno o osoby które znacie osobiście jak i osoby publiczne. Ja np. mam tak z Krzysztofem Bosakiem (pomimo tego, że nie podzielam większości jego poglądów). Jestem 100% heteroseksualny, ale łapie się na tym, że lubię go słuchać i często go w sumie oglądam i sam nie wiem dlaczego. #homoseksualizm #lgbt #heteroseksualizm #niebieskiepaski #pytanie
  • 8
@arahooo: nie wiem ale kumpel w pracy powiedział mi ostatnio ze kręcą go baby z #!$%@? i ni #!$%@? nie mogłem go przekonać że to nie baba z #!$%@? tylko chłop z cycami. Do czego zmierzam szczerze wolałbym już fascynować się babą z #!$%@? (chłopem z cycami) niż Bosakiem
@arahooo: #!$%@?ąc od Bosaka bo dzięki niemu brzmi to jak bajt.

Tak właśnie zyskiwano szacunek - poprzez szacunek innych mężczyzn. Teraz wszystko na głowie postawiono i wydaje się Nam, że to bardzo dziwne.