Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Jeżeli okreśienie "gówno" nie jest dosraniem się to chyba nie jesteś zbyt kumaty, tym bardziej że linku pewnie nawet nie odpaliłeś ¯\_(ツ)_/¯

Belka spoko, ale jak ktoś nie ma pojęcia czego szuka to taki artykuł prędzej go ukierunkuje na cokolwiek niż kilkaset krótko opisanych perfumów i to w większości podobnie.
@Primo-Levi: jak ktoś się nie zna, to czytanie takiego długiego tekstu nie pomoże za bardzo.

Wg mnie belka tagu robi to dobrze, chyba ktoś wie czy lubii wanilię lub zapach drewna. Jest dobra do tego, aby wyeliminować niepożądane zapachy. Jak zapach go intryguje, to szuka konkretów o tym jednym lub kilku, a nie w przebija się przez ścianę tekstu we wpisach typu top 10 i czyta, że pachnie jak rosa z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kexu: no spoko tylko jeżeli ten tag będzie polegał tylko na czytaniu i polecaniu tylko poradnika, a wszystko inne to herezja to nie ma to sensu.
@Primo-Levi wrzuca jakieś nowe źródła a wy to ucinacie na zasadzie "mame po co artykuły, widzisz poradnik to plusujesz".
@In_bocca_al_lupo: dobrze, że wrzuca, ale ja tylko skomentowałem, że Deska ma rację i podałem argument, że dla poczatkujacego poradnik lepszy.

W ogole co za roznica czy kogos odeslemy do belki tagu czy do poradnika ze sciana tekstu, skoro i tak kogos odsylamy, aby zasiegnal podstawowej wiedzy, to odsylamy tam gdzie jest to podane w najprostszy sposób.

Jak ktoś pyta 'Miruny co polecacie dla X w przedziale Y z nutami Z'. Odeslanie