Wpis z mikrobloga

@Dzaa88: Witam, wiem że znasz się na sprzęcie, mógłbyś mi poradzić przy wyborze TV (przepraszam za tak bezpośrednie pytanie, ale wolę nie oddawać się w ręce sprzedawców, którzy chcą na mnie zarobić, a sam nie mam na ten temat żadnej wiedzy, dlatego bardzo bym prosił o wskazanie, według Ciebie, najlepszego modelu). Szukam telewizora 40/42 calowego, za około 2000zł (do 2300). Interesuje mnie szczególnie opcja Smart Tv. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • 5
@jadb12: 2300zł na telewizor smart to troszkę mało. Nawet jeżeli będzie posiadał funkcje Internetowe to będą działać wolno. Tutaj sensownie wypada jedynie Samsung. http://www.neo24.pl/?p=samsung_ue42f5700 . Masz 42 cale, Wi-Fi, Smart TV i inne pierdoły. Co prawda to najniższa seria Samsunga z LED-ów Slim, ale w porównaniu z konkurencją najlepsza w tej cenie.
@jadb12: Czym wyższa seria Samsunga, tym lepszy ekran. Seria 5xxx, 6xxx, 7xxx, 8xxx różnią się od siebie matrycami. np. 5300 i 5700 będą miały te same ekrany, ale kompletnie inną elektronikę. 6400 od 5700 będzie się różnił w sumie lepszą matrycą i 3D (które w sumie potrzebne jak chłopu chwast). Indeks płynności jeżeli wynosi 100Hz to już jest git. Większość nie widzi różnicy w płynności między 50hz a 100hz, a co