Wpis z mikrobloga

@Nawrotex: Nie wiem z jakimi kobietami się spotykaliście, ale ja i moi znajomi zawsze wybieraliśmy te normalne. Walentynki to zawsze było święto obopólne i upominki oraz podział kosztów zawsze szedł po połowie.

Po za tym na zdjęciu widać, że się postarała. Nakupowała dekoracji i później ten pokój udekorowała. Do tego może nową bieliznę kupiła i widać, że kupiła różę. Z tyłu wygląda jakby miała przygotowane wino, a oprócz tego może wcześniej
@rosalieboyer: opisujesz tutaj spermiarzy, którzy są na równi albo i nawet gorsi niż laski, o których ja napisałem. Seks nigdy nie powinien być nagrodą, a zwłaszcza w jakieś durne święto
@Nawrotex: sam seks nie, ale są pary gdzie kobieta nie stroi się w drogą bieliznę każdej nocy, nie ogarniają przebieranek, jak dla mnie to byłby dobry prezent, bo facet wzrokowiec i spędza się razem czas, chyba o to chodzi
Facet daje rzeczy i zabiera na kolację, bo przecież nie nałoży lateksowych gaci i maski jako prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°) a fajen taki (ʘʘ
@Nawrotex: Mnie w ogóle dziwi po co to ktoś wrzuca, rozprowadza i wyciąga z kontekstu całe to zdjęcie, fajny prezent mu sprawiła widać, że się napracowała przy niespodziance, ale nie oczywiście armia wypokowa już stoi na straży i sądzi. Sam uważam, że nie potrzeba wrzucania takich zdjęć w szerokie odmęty społeczności, gdzie tak naprawdę jest zdane na łaskę odbioru internautów.
@monicore: ale tu nie chodzi o to czy ubierze jakąś bielizne czy nie. Kobiety w większości traktują seks w walentynki własnie jako prezent, wymagając przytym od mężczyzny, że ten im zrobi jakąś niespodzianke typu biżuteri/kolacji itp. Skoro seks jest na porządku dziennym to tym bardziej nie powinno się go traktować jako główną atrakcje w taki szczególny dzień dla związku jak walentynki, a jako dodatek np. na koniec dnia(ofc są zwiazki dla
@Nawrotex: Przeczytałeś drugie zdanie? Nie mam zwyczajnie potrzeby śledzić takich osób, ale to w takim razie ty musisz ją śledzić i ją podglądać i stwarzać jakieś poczucie ochrony "cnót pał", tylko pytanie czy warto? Każdy musi znaleźć własną odpowiedź na to pytanie, ja mogę tylko swoim skromnym zdaniem powiedzieć, że trzeba się skupić na własnym życiu a nie na innych.