Wpis z mikrobloga

Skąd u was takie kompleksy? ktoś zapyta na mirko o fryzurę albo ubiór to zamiast normalnie odpowiedzieć szczekacie, że bez dobrej szczęki nie da rady, że na polską mordę nie będzie pasować. Co chwila jakieś pytania czy z takim wzrostem/wagą/zakolami można zakładać tindera. Może trochę #rozwojosobistyznormikami ale nic nie osiągniecie tylko pogłębiając się w tym przegrywowym #!$%@? na wypoku. Zróbcie coś #!$%@? ze sobą bo ani kiepska szczęka, ani zakola, ani wzrost nie są przyczyną waszego #!$%@?, tylko wasze nastawienie do życia.

PS. Kobiety lubią miłych facetów, ale wam się tylko wydaje, że tacy jesteście, widzę co wy wysrywacie na mirko xd

#takaprawda #kompleksy #przegryw
  • 18
Przecież to największa głupota że różowe lubią miłych facetów

naprawdę sądzisz, że osoba niska z zakolami naprawdę czuje pewność siebie gdy wie jak bezwzględne p0lki traktują takie osoby


@Wypierd-eK: oczywiście, że nie. Ale jak widzę tych co płaczą, że różowe ich nie chcą, bo są zbyt mili to kilka postów później widzę jak wyzywają wszystkie Polki i głoszą wyższość azjatek, ciężko uwierzyć, że tacy ludzie są mili w prawdziwym życiu.

Polki
przez gnojenie w gimnazjum i podstawówce. Taka osoba nigdy nie będzie normalna


@NDSS: to nie przekreśla człowieka. Są instytucje, są ludzie którzy zajmują się takimi sprawami. Jak wstydzą się, albo nie chcą iść z jakiegoś powodu, są też anonimowe fora, czy telefony. Siedzenie na #przegryw, z tym zbiorowiskiem #!$%@?, które chcą ciągnąć innych ze sobą na dno to najgorsza opcja.
jako kolegów, z dala od łóżka


@TestoDepot: to zależy, przyjęło się, że człowiek miły wygląda jak stereotypowy programista. Wychudzony, źle ubrany, tłuste włosy itd. W przypadku takiego człowieka to nie bycie miłym jest problemem tylko niedbanie o siebie.
@etegru: bez przesady, z tym programistą to trochę stereotyp. Są tacy, ale w każdej branży znajdziemy kogoś, kto o siebie nie dba.
Kilku moich znajomych w tej branży siedzi i może o jednym bym powiedział, że tak wygląda właśnie XD.
Natomiast są też mili goście wyglądający zupełnie normalnie, nie są zaniedbani, a zlewani (w kontekście czegoś więcej niż kolega) są i tak.
@TestoDepot: Może zdają się mili przy Tobie a przy kobietach zaczyna wychodzić ich problem? I tu kolejna sprawa przegrywów, traktują kobiety jak jakieś istoty mityczne, które trzeba miesiącami badać zanim się z nimi umówią xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@etegru: i w czym te telefony czy fora miały by pomóc? Pomóc może jedynie psycholog ale jak się wstydzisz to nigdy do takiego nie pójdziesz.
Wykop jest bezpieczna przystanią, gdzie siedzi więcej ludzi z takimi samymi problemami
@etegru: w sumie nie wiem, mam też na myśli np. takie sytuacje jak imprezy, gdzie są wszyscy - i różne różowe i różni znajomi. Raczej większość właśnie jest miła, ale widać, że te różowe nie są zainteresowanie niczym z nimi.
Ja np. z kolei nie jestem miły (też nie jestem jakiś chamski bez powodu żeby nie było) i też 0 powodzenia - dlatego właśnie sądzę, że wygląd > reszta dla różowych.