Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, nie wiem, jak wytrzymam do końca lata z moimi #!$%@? współlokatorami, albo #!$%@?ą w kuchni na cały głos przez telefon na głośniku z innymi karynami, albo wiecznie chleją, nawet w środku tygodnia xDD Czasem problem iść bez makijażu zrobić sobie herbatkę o 23, bo imprezują w najlepsze i oczywiście nie mogą w swoich jaskiniach się zamknąć albo łażą co chwilę ich goście. Jeszcze zostawiają wiecznie wyciągnięte włosy z odpływu na brzegu wanny i brudne waciki po zmywaniu makijażu XDDDD Kto z #wroclaw mnie przygarnie?
  • 46
@Baciar93: ja sie zawsze boje, ze sie ktos #!$%@? do mnie. Tam dwie laski sie trzymaja, jedna jest rzadko i raczej ma w dupie wszystko, a ten chlopak neutralny, chociaz raczej z nimi by sie trzymal. Na pewno by stawaly w swojej obronie i probowaly to przerzucic na mnie
@osmakukokosowym: Ja tez mam troche na nich #!$%@?, zreszta jestem 6 lat starsza od nich, wiec wiadomo, ze czasem nawet nie mam o czym gadac z takimi szczeniakami xd ale jak #!$%@? powiedziec o tych wlosach z odplywu, zeby przestali to tak zosrawiac, kosz jest w kublu metr obok xD zeby nie zarzucili "hurr durr ty masz najdluzsze wlosy moze sama wyciagaj"