Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: ale ja serio ogarnę, tylko musiałbyś najpierw myśleć kategoriami biznesowymi, a nie tylko o #!$%@? komuś czegoś. Nic mi po pomyśle, jak nie mam know-how jego realizacji.

Wiesz, że duże firmy mają działy R&D? Wiesz, że nie wszystko wypracowują w nich, tylko często korzystają z kupna gotowych rozwiązań? Wiesz, że poza dużymi firmami działają fundusze PE/VC, które finansują nawet baaaardzo ryzykowne projekty, bo wychodzi 5%, ale dają z nawiązką zwrot
@suqmadiq2ama milion to kawałek gruntu albo dom/mieszkanie nie znasz nikogo kto dostał coś tskirog od rodziców xd?

Jak idiot6cznym tokiem rozumowania wystarczy milion żeby być bezosem to ciekawe czemu jest jeden bezos na 7mld ludzi xd

Tu chyba bardziej chodzi o łaskotanie swojego bycia nieudacznikiem w stylu że jakby miał milion to też bym się dorobił 100mld xd ten sam poziom co najarane tępe sebki bez szkoły jak się ich spytasz czemu
@myrmyrek: Gates rzucił harvard, rozumiem że każdy polak ma taką możliwość i starych stać na czesne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na taką uczelnie sie idzie po to żeby poznać przyszłe elity a nie nauczyć się #!$%@? układów równań

Ciekawe co by wymyślił rzucając lo mickiewicza w pierdziszewie albo uniwerek śląski, pewnie spotkałby tam jakiegoś geniusza jak cuckerberg i postanowił zarobić na jego pomyśle

Z polskiej uczelni butelki
300k$ to milion złotych plus darmowy garaż u starych, raczej sebek mimo że będzie wcześniej wstawał, dobrze się uczył i #!$%@?ł nadgodziny amazona nie otworzy co pokazuje np brak polskich amazonów założonych przez pracowitych sebków


@suqmadiq2ama: Z drugiej strony goście założyli polskie allegro i wygrali starcie z ebayem, który zwinął się z szybciutko po spotkaniu