Wpis z mikrobloga

@Print_Screen weź mi wytłumacz, co trzeba mieć w głowie, by tak stalkować i zawracać tyłek komuś tylko dlatego że kilka dni temu ten ktoś "miał czelność" mieć rację w jakiejś głupiej dyskusji? xD

Ja rozumiem, że jesteś zadaniowym trollem, ale nie możesz po prostu zacząć sobie oznaczać kogoś innego?

A potem jeszcze tworzysz takie wysrywy jak tu, gdzie ja po prostu tobie odpowiadam, po tym jak kasujesz moje komentarze.

Jak nie potrafisz odpuścić, to możesz po prostu zaczniesz walczyć merytorycznie, a nie trollować kogoś tylko dlatego, że miał rację? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. i nie jestem kucem. Głosowałem na Lewicę w jesiennych wyborach (i na PFP do europarlamentu), więc tym bardziej mam bekę z tego jak swoimi trollowymi wysrywami próbujesz mnie "zwalczać" xD

#konfederacja #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazlewactwa
Pobierz L.....y - @Print_Screen weź mi wytłumacz, co trzeba mieć w głowie, by tak stalkować i...
źródło: comment_1582363247ToA8yY25rbqgDFJlGxLH2N.jpg
  • 3
@Liber_Ty: sposób na takich istnieje od dawien dawna, najzwyczajniej w świecie ignorujesz, dodatkowym plusem jest że jeśli nie piszesz nic w jego wpisach to nic nie może ci skasować, nie ma sensu tracić życia na zaspokajanie atencji trolla, niech on się wysili, zrobi kolejny wpis o kupie czy coś. Jest pełno innych ludzi z którymi można normalnie dyskutować, wymianę zdań z nim i tak mało kto przeczyta.